Середа, 22 травня 2019
Події

Ні пуху — ні пера!

Єгер Повло ЧАБАЛА, голова УТМР Юрій Гарькавенко і єгер Василь МЕЛЬНИКЄгер Повло ЧАБАЛА, голова УТМР Юрій Гарькавенко і єгер Василь МЕЛЬНИККілька днів поспіль офіс Світловодського Управління товариства мисливців і рибалок (УТМР) зранку до вечора особисто і за телефонами буквально "атакували" місцеві мисливці з одним запитанням: "Ну коли ж відкриття на пернатих?".
Середина серпня уже багато-багато років стає справжнім ритуалом для тисяч мисливців, а тут Уряд із-за пожежонебезпеки переніс це свято на невизначений термін. Тож розлючені мисливці біля Кабміну навіть провели акцію протесту. То чи це подіяло на Уряд, чи самі урядовці виявилися запеклими мисливцями, але дозвіл одержано.


— Цього року дозвіл на відстріл пернатої дичини дійсно дещо затримався, і тільки 11 серпня, все прояснилося, — говорить Голова Світловодського УТМР Юрій Гарькавенко. — Із суботи 13 серпня і по 20 листопада можна виходити полювання. Норми відстрілу — 5 качок, 6 лисух і 10 голубів. Так що вітаю усіх 300 Світловодських мисливців з відкриттям сезону, бажаю "Ні пуху, ні пера", і все-таки нагадую про необхідність дотримання правил безпеки, зброя — це не іграшки.

Сергій ТИШКО
Фото автораДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top