Вівторок, 23 квітня 2019
Авто

Cтан міських доріг на особистому контролі Олександра Єдіна

Cтан міських доріг на особистому контролі Олександра ЄдінаУ фокусі постійної уваги народного депутата України Олександра Єдіна перебуває стан доріг Світловодська. Ми вже неодноразово звертали увагу читачів, що Олександр Йосипович вдався до активних дій у напрямку відновлення Інспекторської дороги (Набережної), відстоює інтереси нашого міста в питанні ремонту дорожнього покриття на всіх можливих рівнях, починаючи від Кабінету Міністрів України.
19 липня помічник Олександра Єдіна Віталій Нікітюк, Світловодський міський голова Юрій Котенко провели виїзну екскурсію-огляд дорогами міста для першого заступника начальника Державної служби автомобільних доріг України в Кіровоградській області Володимира Стаха.


Мова йшла про шляхи, які потребують ремонту в першу чергу, і які сьогодні запропоновано передати з комунальної власності до державної. Зокрема, представнику облавтодора запропонували цілий перелік вулиць, серед яких Єгорова, Миру, Новогеоргіївська, Фрунзе, Третя та Шоста дороги, Кременчуцьке шосе, Комсомольська, Дружби та Богдана Хмельницького.

Будемо сподіватися, що це стане початком позитивного вирішення наболілих проблем ремонту доріг нашого міста.

Cтан міських доріг на особистому контролі Олександра ЄдінаДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • Рустам

  • 24 липня 2011 13:40
    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Исходя из того как пиарят Едина, будет балотироваться от нас в ВР по мажоритарке. Не ведитесь и не вздумайте проголосовать за него и за регионалов вообще, слезами же умываться будем и мы наши дети.
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top