Понеділок, 20 травня 2019
Корисна інформація

Надбавку на догляд за інвалідом збільшено

Надбавку на догляд за інвалідом збільшеноЗ 8 квітня 2011 року одиноким інвалідам з дитинства II і ІІІ груп, які за висновком лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу потребують постійного стороннього догляду, встановлюється надбавка на догляд за ними в розмірі 15% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (з 01.04.2011 р. — 764грн.).
Надбавка на догляд за дитиною-інвалідом віком до 18 р. призначається одному з батьків, усиновителів, опікуну, піклувальнику, які не працюють, не навчаються, не проходять службу, не займають виборну посаду і фактично здійснюють догляд за дитиною-інвалідом.


Надбавка на догляд за дитиною-інвалідом віком до 18 років також призначається одному з батьків, усиновителів, опікуну, піклувальнику, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами, у відпустці без збереження заробітної плати, у разі якщо дитина-інвалід потребує домашнього догляду, і вони фактично здійснюють догляд за дитиною-інвалідом. Одинокій матері надбавка на догляд за дитиною-інвалідом призначається незалежно від факту роботи, навчання, служби.

Олена Балюк,
начальник управління праці та соціального захисту населення.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top