Середа, 26 червня 2019
Культура

Дитяча музична школа звітувала про свої здобутки

14 квітня на сцені Міського палацу культури звітувала про свої здобутки та досягнення Світловодська дитяча музична школа №1.
Традиційно, звітний концерт школи пройшов на гідному рівні і вкотре продемонстрував високий рівень і її учнів, і викладачів.


"Звітний концерт для музичної школи — це завжди дуже хвилюючий і відповідальний захід, — зазначила під час концерту директор ДМШ Тетяна Рудь, — коли ми звітуємо перед громадськістю міста, ділимося із глядачами своїми талантами, успіхами, досягненнями, підводимо підсумки нашої роботи впродовж усього навчального року, знайомимо світловодців з нашими талантами — юними музикантами."

А похвалитись Світловодський дитячій музичній школі дійсно є чим. Іще б пак, адже учні ДМШ — бажані учасники усіх загальноміських заходів, хорових фестивалів, лекцій-концертів в рамках Дитячої філармонії і, звичайно, мистецьких конкурсів обласного та загальноукраїнського рівня, які є справжнім відкриттям юних обдарувань та можливістю професійного росту, як для учнів так і для викладачів.

Варто зауважити, що цьогорічні мистецькі конкурси, а це Всеукраїнський конкурс гри на народних інструментах "Провесінь" та обласний конкурс виконавської майстерності "Паросток", принесли музичній школі чисельні перемоги, а отже, підтвердили її високий рівень.

Виступи переможців конкурсів стали основою звітного концерту, в програмі якого були представлені усі відділи музичної школи: фортепіанний, народний, теоретичний та оркестровий (секції струнно-смичкових та духових інструментів). Щирими оплесками глядачі зустріли і сольних виконавців, і музичні колективи школи, а це хор ДМШ, вокальний ансамбль молодших класів, ансамбль народних інструментів, ансамбль бандуристів, скрипалів, віолончелістів, зведений ансамбль струнно-смичкової секції, дует валторністів, трубачів, квартет дерев'яних духових інструментів, і, звичайно ж, духовий оркестр, в якому окрім сьогоднішніх вихованців школи задіяні і її випускники — нині студенти вищих навчальних закладів. Виступи усіх цих колективів стали яскравою ілюстрацією слів директора школи Тетяни Рудь:
"Світловодська дитяча музична школа сильна та багата своїми колективами."

Концерт тривав півтори години і весь цей час, не зважаючи на холод в приміщенні, у концертній залі МПК панувала тепла атмосфера. А завершився захід нагородженням переможців від адміністрації школи та подяками, що пролунали на адресу викладачів, учнів та їх батьків.

Олена ЄРУНОВА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живие, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top