Середа, 14 листопада 2018
Культура

Дитяча музична школа звітувала про свої здобутки

14 квітня на сцені Міського палацу культури звітувала про свої здобутки та досягнення Світловодська дитяча музична школа №1.
Традиційно, звітний концерт школи пройшов на гідному рівні і вкотре продемонстрував високий рівень і її учнів, і викладачів.

"Звітний концерт для музичної школи — це завжди дуже хвилюючий і відповідальний захід, — зазначила під час концерту директор ДМШ Тетяна Рудь, — коли ми звітуємо перед громадськістю міста, ділимося із глядачами своїми талантами, успіхами, досягненнями, підводимо підсумки нашої роботи впродовж усього навчального року, знайомимо світловодців з нашими талантами — юними музикантами."

А похвалитись Світловодський дитячій музичній школі дійсно є чим. Іще б пак, адже учні ДМШ — бажані учасники усіх загальноміських заходів, хорових фестивалів, лекцій-концертів в рамках Дитячої філармонії і, звичайно, мистецьких конкурсів обласного та загальноукраїнського рівня, які є справжнім відкриттям юних обдарувань та можливістю професійного росту, як для учнів так і для викладачів.

Варто зауважити, що цьогорічні мистецькі конкурси, а це Всеукраїнський конкурс гри на народних інструментах "Провесінь" та обласний конкурс виконавської майстерності "Паросток", принесли музичній школі чисельні перемоги, а отже, підтвердили її високий рівень.

Виступи переможців конкурсів стали основою звітного концерту, в програмі якого були представлені усі відділи музичної школи: фортепіанний, народний, теоретичний та оркестровий (секції струнно-смичкових та духових інструментів). Щирими оплесками глядачі зустріли і сольних виконавців, і музичні колективи школи, а це хор ДМШ, вокальний ансамбль молодших класів, ансамбль народних інструментів, ансамбль бандуристів, скрипалів, віолончелістів, зведений ансамбль струнно-смичкової секції, дует валторністів, трубачів, квартет дерев'яних духових інструментів, і, звичайно ж, духовий оркестр, в якому окрім сьогоднішніх вихованців школи задіяні і її випускники — нині студенти вищих навчальних закладів. Виступи усіх цих колективів стали яскравою ілюстрацією слів директора школи Тетяни Рудь:
"Світловодська дитяча музична школа сильна та багата своїми колективами."

Концерт тривав півтори години і весь цей час, не зважаючи на холод в приміщенні, у концертній залі МПК панувала тепла атмосфера. А завершився захід нагородженням переможців від адміністрації школи та подяками, що пролунали на адресу викладачів, учнів та їх батьків.

Олена ЄРУНОВА.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top