Вівторок, 17 жовтня 2017
Влада

Назустріч черговій сесії…

Голова комісії з бюджетно-фінансових питань та соціально-економічного розвитку Любов Чекаленко.Голова комісії з бюджетно-фінансових питань та соціально-економічного розвитку Любов Чекаленко.На черговому засіданні депутатського корпусу Світловодська 26 квітня, під виглядом об’єднання міських управлінь — освіти з молоді та спорту, — планується "щось" супроти головного освітянина Геннадія Френкеля, переконана депутатка Любов Чекаленко.
Тиждень залишається до проведення ХІ-ї сесії міськради. Наближаючись до неї, "на повну" працюють постійні депутатські комісії. Бюджетно-фінансова, яку очолює авторитетна "регіоналка" Любов Чекаленко — не виняток. Але зазначила вона у розмові з вашим кореспондентом, у нашому депутатському середовищі наче якась нечиста сила орудує...
Вже кілька сесій поспіль проекти багатьох рішень готуються поспіхом і без урахування як інтересів громади, так і елементарних вимог чинного законодавства. Як красномовний факт подібної практики, пані Чекаленко навела приклад ледь не миттєвої зміни депутатських пріоритетів щодо будівництва автозаправного комплексу на території міського автовокзалу — три роки обранці відмовляли-відмовляли забудовникові — ПАТ "Концерн Галнафтогаз", а потім одностайно, всупереч позиції міської архітектури, погодились. Більш того, на останній сесії було навіть подолано протест Світловодської міжрайпрокуратури, яка у депутатському рішенні угледіла чимало "нестиковок" із чинним законодавством. Сюди ж — до діянь "нечистого" — депутатка віднесла і нелогічне та поспішне рішення сесії про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки по вул. Новогергіївській,9 для Кіровограддержрибохорони.
"І це попри заперечення головного архітектора стосовно встановлення меж даної ділянки та інших процесуальних невідповідностей. Більш того, за цією адресою вже зареєстрована... Світловодська рибоохоронна дільниця Черкаської області", — зазначила Любов Чекаленко.

...Не оминула наша співрозмовниця піддати критиці висновки виконкомівської комісії з перевірки стану дитячого харчування у закладах міського управління освіти, які з трибуни Х-ї сесії озвучила перша заступниця міського голови Валентина Явтенко. Друга людина в міській владній ієрархії, сказала пані Чекаленко, коли звинувачувала Геннадія Френкеля у незбалансованому харчуванні дитсадківців і школярів та ще й харчами, закупленими "утридорога", напевне забула, що саме вона очолює тендерний комітет з подібних закупівель.
"Натомість, замість термінового виправлення ситуації, доповідь Валентини Павлівни більше нагадувала зведення якихось рахунків з керівником управління освіти", — зазначила депутатка...

За її словами, їй зовсім стає прикро, що в порядок денний наступної сесії, яка збереться за тиждень, знов таки, якимось дивним поспіхом включено питання про злиття в одне двох міських управлінь — освіти та молоді і спорту.
"Ані на виконком, ані на засідання земельної та бюджетної комісій, не було навіть представлене економічне обґрунтування (пояснювальна записка) такого кроку міських властей. Не говорячи вже про те, яка буде з цього користь для дітей і громади", — дивується наша співрозмовниця.
Ініціатори мотивують дане злиття як черговий крок до оптимізації міських структур, установ та організацій — як того вимагає державна політика у сфері економії бюджетних коштів і скорочення бюрократичного апарату.
"Вони, — каже пані Чекаленко, — посилаються на Указ Президента України №410/2011 від 8 квітня 2011 року. Але цей Указ ще не набув чинності. Крім того, в його третьому пункті Кабміну дана вказівка у двомісячний строк привести свої рішення до відповідності із цим Указом. А ще такий аргумент — всі накази з даного питання видаються і оприлюднюються з урахуванням вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".
І найголовніше, чим я керуюся, заперечуючи злиття цих двох управлінь — це послання Президента України Верховні раді та народу України від того таки 8 квітня, де нашим Гарантом наголошується про те, що реформа освіти та виховання має пройти широку громадську експертизу.

Коротше кажучи, перед тим, як приймати такі важливі рішення, треба детально зважити всі "за" і "проти", — підкреслила Любов Чекаленко.
А без такої копіткої роботи, злиття двох управлінь в одне — та ще й під час лікарняного міського голови (мовляв, питання щодо оптимізації вже розглядалось, відтак, пріоритети вже визначено) — пані Чекаленко основним підґрунтям цього вважає банальне зведення рахунків з головним освітянином.

Віталій АСАУЛЕНКО,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • Глас народа

 • 19 квітня 2011 19:25
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Вы ещё узнаете, господа, кто такая пани Валя Явтенко. Как можно было допустить чтобы первым человеком после мэра был делетант, которая до этого подсчитывала колличество коров и кур в районе? Вот теперь имеем то что имеем.
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • profi Користувач offline

 • 27 квітня 2011 21:42
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 20.09.2010 | 93 комментарів | 0 публікацій
Цитата: Глас народа
. Как можно было допустить чтобы первым человеком после мэра был делетант,

Наверное, также, как и дали возможность стать мэром тяжело больному человеку с весьма сомнительным опытом руководящей работы.
Много лет стоматолог, руководящий только самим собою, и по воле случая (Волков с Волоховы помогли) главный врач нашей больницы. Причём врач, который даже сам себе помочь не может. Мельчают лидеры год от года... Будете спорить?
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Сьогодні, 17:37
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло 1
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.
 • admin 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  admin-фото
  Поражает отсутствие комментариев... и не важно каких! Неужели всех все устраивает? Вы, когда зубами стучать начнете, - вспомните этот момент.
 • Засранетц 10 жовтня 2017
  Наступного тижня почнуться виплати підвищених пенсій 1
  Засранетц-фото
  Підвищення пенсій не носить інфляційний характер, тому не може призвести до підвищення цін.

  А за чей счет банкет? Если совсем недавно, тот же Вова Гройсман чревоверещал за "огромную финансовую дыру в ПФ".

  И да, вспомним как не поднялись цены после "повышения" минимальной зарплаты.
 • admin 9 жовтня 2017
  АФІША: Державний академічний Волинський народний хор (РОЗІГРАШ КВИТКІВ!) 2
  admin-фото
  Цитата: Voda
  Хотіла придбати квиток на подарунок жінці, але...чи не буде холодно в парку 23 жовтня після заходу сонця?
  Концерт відбудеться у міському Палаці культури.

Top