Четвер, 19 жовтня 2017
Влада

Сергій Ларін — рік губернаторства за три години в прямому ефірі

Сергій Ларін — рік губернаторства за три години в прямому ефірі8 квітня з нагоди річниці свого перебування на посаді голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Ларін взяв участь у прямому ефірі Кіровоградської обласної державної телерадіокомпанії, під час якого жителі області мали змогу поставити своє питання очільнику Кіровоградщини.
У рамках проекту "50 запитань Ларіну" за тиждень надійшло більше 300 дзвінків на "Гарячу лінію голови облдержадміністрації" і близько 100 під час ефіру. Свої питання жителі області лишали й на Інтернет-сайті "Новини Кіровоградщини", а ще майже 1800 — зібрали волонтери на площах Кіровограда. У студії, разом із Сергієм Ларіним були присутні журналісти провідних мас-медіа обласного центру, які також ставили свої запитання керівникові області. Такий формат спілкування голови облдержадміністрації з жителями області та журналістами було реалізовано вперше.
На початку прямого ефіру Сергій Ларін заявив:
"Я спеціально відмовився від класичної прес-конференції, під час якої питання ставлять лише журналісти, і спеціально визначив такий формат, щоб питання могли поставити прості люди. Я готовий на них відповісти". І додав: "Моя задача на посаді губернатора — і це те, про що говорив Президент — бути обличчям до людей. Я прийшов сюди, щоб виконувати завдання Президента. І я дійсно хочу знати, що відбувається в області, і впливати на ці процеси. Я хочу знати, де недопрацьовують чиновники на місцях. Телефонуйте на "Гарячу лінію", контролюйте. Ми готові не просто слухати, а чути кожну людину. І якщо є проблеми, які накопичувалися роками, а ми їх не можемо вирішити в один момент, то ми повинні сказати вам, коли вирішимо".

Сергій Ларін підкреслив, що не жалкує, що став головою Кіровоградської облдержадміністрації, але оцінюючи рік своєї роботи, як очільника області, не заперечував що не все вдалося здійснити із того, що він запланував.

— Я завжди до себе і до своїх підлеглих ставлю високі вимоги. І в житті я не звик зупинятися на півшляху. У мене ще багато роботи, і я буду рухатися вперед, — підкреслив Сергій Ларін, — щоб люди дійсно стали жити краще.


Питання підняття середньої заробітної плати, чи не найболючіше для кожного жителя області, Сергій Ларін прокоментував таким чином:
"Неможливо сьогодні прожити на 1200 гривень молодій сім'ї з дитиною, і пенсіонеру неможливо прожити на 900 гривень пенсії. У нас в області за минулий рік середня заробітна плата зросла на 300 гривень. Цього року ми ставимо завдання, щоб середня заробітна плата була більше двох тисяч гривень. Вирішення цього питання — це завдання не лише одного губернатора чи Президента. Це завдання для влади усієї країни, адже підвищення зарплат і пенсій — це величезні кошти і звідки їм братися, якщо немає чесного і прозорого ведення господарства, якщо мільйони гривень — "в тіні". Звідки братимуться податки і яку пенсію потім одержать ці "тіньовики"?

Вихід із ситуації Сергій Ларін вбачає, за його словами, у виведенні заробітної плати по області "із тіні", у збільшенні орендної плати за землю та нерухомість — саме такі кроки дозволять збільшити надходження до обласного бюджету — переконаний голова облдержадміністрації.

Коментуючи питання стосовно зростання цін, Сергій Ларін нагадав кроки обласної влади щодо врегулювання даної ситуації. Це, зокрема, запровадження проекту "Купуй кіровоградське", підписання Меморандуму порозуміння між облдержадміністрацією і торговельними мережами та аптеками. Сергій Ларін звернув увагу на те, що на недобросовісних виконавців Меморандуму влада знайде важелі впливу. Згадав він і про відкриття низки "соціальних магазинів" та соціальних відділів у різних куточках області, але, як зауважив Сергій Ларін, цей рух лише набирає обертів. І чи не найголовнішим кроком можна вважати створену і вже затверджену депутатами обласної ради програму економічно-соціального розвитку області "Центральний регіон-2015", головна мета якої — створення нових робочих місць. При цьому Сергій Ларін зауважив, що він постійно наголошує для голів райдержадміністрацій, що саме ця складова програми має бути завданням для виконання номер один.
— Мені піар не потрібен — мені Президент поставив конкретні завдання, коли довірив управління областю. Тому ми намагаємося робити ті кроки, які зрушать економіку, наповнять бюджет, — підсумував Сергій Ларін.


Офіційний сайт КОДА.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Val Dots Вчора, 20:36
  Милые дамы, брак с иностранцем — это реально! 1
  Val Dots-фото
  Тут подстава какая-то, у "жениха" на фото ногти длинные
 • Ольга Т Вчора, 15:40
  Козярчук, Френкель: от і виросли дітки 1
  Ольга Т-фото
  Московітська мова? Такой нет.Любит автор Козярчука.Хоть как-то укусить...Френкель приплачивает?
 • Pravdainukr 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Pravdainukr-фото
  Керівник аналітичної служби підприємства Олена Михайлик, случайно не супруга Владимира Михайлика (бывшего директора Светловодск-сбыт)?

  Кто-то в курсе, как дела у бывшего руководства? :)
 • Засранетц 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.

Top