Понеділок, 17 червня 2019
Влада

10 ініціатив регіоналів

Фото: focus.uaФото: focus.uaДо 2012 року місцеві організації Партії регіонів зобов'язалися зробити все можливе, аби мешканці області пили чисту воду, їли дешеві молокопродукти, ходили прибраними і освітленими вулицями та відпочивали у затишних двориках…
На черговій 22 обласній партконференції очільник регіоналів Сергій Ларін озвучив десять ініціатив, спрямованих на покращення життя громадян. Імовірно, такий крок голови обласної організації ПР зумовлений бажанням підкріпити програму розвитку "Центральний регіон-2015" ще й партійною артилерією.


Загалом того дня конференція, на яку зібралося понад шість сотень осіб, зробила чимало: публічно прийняла до своїх лав новоспечених партійців, серед яких директор Кіровоградської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" Людмила Салоїд, гендиректор НВП "Етал" Станіслав Гришко, директор СТОВ "Степ-Агро" Володимир Арсірій, привітала іменинників, послухала післявиборчі звіти колег, прийняла до виконання ініціативи свого лідера, обрала делегатів на загальноукраїнський з'їзд, а також розпочала підготовку до майбутніх парламентських виборів, оголосивши про процес формування виборчих штабів усіх рівнів…

Та найцікавішим моментом партійного зібрання стало озвучення тих самих ініціатив Ларіна. Останній наголосив, що цей проект жодним чином не виокремлюється з "Центрального реогіну-2015". Мовляв, якщо програмою розвитку опікуються чиновники усіх рівнів, то над утіленням в життя ініціатив працюватимуть виключно партійці.

Зважаючи на це, уже найближчим часом регіонали мають представити план виконання поставлених завдань і далі — братися до активної роботи.

Світла Кіровоградщина. Програма спрямована на забезпечення вуличного освітлення у містах і селах області.

На сьогоднішній день справді існує чимало населених пунктів, де освітлюється лише центральна частина. Тож відтепер регіонали працюватимуть над тим, аби мешканцям сіл, селищ та міст стало світліше.

Та один із делегатів запропонував дещо інший вихід — аби кожен регіонал встановив ліхтаря поруч зі своїм помешканням. А враховуючи, що в області понад 26 тисяч членів Партії регіонів, можна вважати таку пропозицію цілком раціональною…

Чиста та зелена Кіровоградщина. Дана програма передбачає прибирання та вивезення сміття з парків, лісосмуг, вулиць та дворів населених пунктів, а також їхнє озеленення — висадження дерев та квітів.

Жива вода. Це екологічний проект із очищення, відновлення та облаштування колодязів і бюветів.

Про проблеми якості води мешканцям області відомо не з чуток. Тож регіонали мають докласти зусиль, аби те, що п'ють люди, по-справжньому називалося водою: чистою, якісною і корисною для здоров'я.

Молоко Кіровоградщини. Соціальний проект, спрямований на підтримку молочних кооперативів, будівництво невеликих молокозаводів, здешевлення продукції та створення нових робочих місць.

Проект дозволить підняти закупівельні ціни на молоко, від чого виграють селяни, а також здешевити переробку сировини і таким чином понизити ціни на продукцію, від чого виграють споживачі.

Затишний двір. Облаштування двориків біля багатоквартирних будинків.

Нині чимало мешканців тих населених пунктів, де є багатоповерхівки, а особливо літні люди та молоді батьки, мріють про невеличкі оази відпочинку поряд з житлом. Сергій Ларін вирішив піти назустріч громадам і зобов'язав своїх однопартійців долучитися до процесу створення затишних двориків.

Спортивні майданчики: "Партія регіонів — дітям". Це продовження акції, розпочатої ще під час виборчої кампанії. Тоді у багатьох містах та районних центрах регіонали відновили чи побудували заново близько сотні майданчиків.

Шкільна парта. Програма оснащення шкіл сучасними партами.

Відвідавши чималу кількість навчальних закладів регіону, Сергій Ларін дійшов висновку, що дану проблему потрібно терміново вирішувати. І, навіть якщо не вдасться всюди закупити нові парти, лідер ПР в області пропонує здійснити осучаснення існуючих.
Окрім того, Ларін має на меті відкрити спеціалізовані хімічні, математичні та фізичні кабінети в школах.

Історія рідного краю. Реалізація цієї програми передбачає вивчення історії рідного краю у навчальних закладах області.

Погодьтеся, тема загалом не нова. Про патріотизм, про те, що історію місцевості, на якій живеш, вивчати потрібно, періодично говорять у різних владних кабінетах. Однак до сих пір ніхто так і не зробив конкретних кроків у напрямку її втілення в життя.

Тож Ларін сформував ініціативу і виніс її на партійний загал. Мовляв, долучайтеся. Крім того, свою допомогу у реалізації цього проекту запропонували Ларіну і члени Кіровоградського земляцтва у Києві.

"Спеціальна економічна зона — Світловодськ". Під такою дещо не зрозумілою на перший погляд назвою криється ініціатива створення технопарку на базі високотехнологічних підприємств Світловодська.

Однак, щоби запустити цей проект, область має законодавчо обґрунтувати його та створити необхідну нормативну базу для надання місту спеціального статусу із метою відродження його потужних можливостей.

Цим і займатимуться члени Партії регіонів. Тим більше, що на посилений загін парламентарів у лобіюванні цього питання сподівається і сам Ларін.

"Зірка пам'яті". Цей проект, як наголошувалося, справа честі кожного регіонала, адже забагато уваги і турботи ветеранам не буває.

У рамках проекту Ларін закликав продовжити роботу у напрямку забезпечення ветеранів автомобілями, створенню для них комфортабельних лікарняних палат, забезпечення їх ліками. Крім того, дана ініціатива передбачає подальше відкриття соціальних аптек та персональну опіку над кожним ветераном Великої Вітчизняної війни.

Таким чином місцевим "регіоналам" буде над чим попрацювати, аби закріпити здобутий півроку тому результат. Тим більше, що голова Партії регіонів в області Сергій Ларін не втомлюється повторювати: його команда у владі — всерйоз і надовго, тому сили усіх мають бути спрямовані на те, аби реальними справами досягти підтримки населення.

Олена Данилишин.
Фото: focus.uaДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • ovoznii Користувач offline

  • 14 квітня 2011 15:36
    Група: Користувачі
    Реєстрація: 24.12.2010 | 33 комментарів | 0 публікацій
10 кроків назустріч людям (!?)
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top