Вівторок, 18 червня 2019
Події

Третя заява Івана Дем’янюка, Німеччина

Іван Дем’янюкІван Дем’янюкЯк я був дитиною, Сталін засудив мене на смерть штучним Голодомором. Німці взяли мене як українця у складі радянської армії в полон, де хотіли вбити мене голодом і рабством. США та Ізраїль обманом звинувачували мене як "Івана Грозного". В результаті, я просидів вісім з половиною років в тюрмі і п’ять років в камері смерті.
Хоч я був невинний, але кожного з тих 1800 днів, які я провів у камері смерті, я боявся, що загину з причини неймовірного обману й політичних мотивів корумпованих прокурорів та суддів, котрі не шукали справедливості.


Тепер, на схилі днів мого життя, Німеччина, держава котра з нещадною жорстокістю убила мільйони невинних людей, пробує знищити мою гідність, мою душу, мого духа, і врешті, моє життя. Робить вона це шляхом показового політичного судового процесу, де осуджує мене, українського селянина, за злочини скоєні Німеччиною під час ІІ-ї світової війни. Замість судити справді винних німців і фольксдойчерів, вибрали мене, чужинця, котрий перебував у брутальному військовому полоні.

Німецька зброя тортур, задіяних у цьому судовому процесі включає приховування виправдовувальних доказів, фальсифікацію історії, впровадження так званих "юридичних принципів", які дотепер не існували в німецькому праві, змови з брехунами-прокурорами в Ізраїлі та США.

Боячись правди, німецький суд і прокурори, подальше відвертаються від справедливості, бо відмовляються:
1. вимагати від Росії та України Досьє №1627 — 1400 сторінковий протокол слідства НКВД/МВД щодо мене та Досьє №15457 — протокол слідства щодо Ігната Данильченка, і особливо протокол його допиту щодо мене, проведеного на бажання американських властей в 1983-84 рр.;
2. вимагати, щоб була проведена кваліфікована експертиза високоякісних фотографій підпису на документі №1391-Травники, який фальшиво приписують мені;
3. прийняти як історичний факт, що нацисти голодом катували військовополонених українців таких як я, щоб 3,5 мільйони з них загинуло; 4. прийняти як історичний факт, що на підставі незаперечних доказів з багатьох країн та свідків, військовополонені в "Травниках" були примушені під загрозою смерті до виконання розпоряджень та були страчені за спробу дезертирства;
5. прийняти як історичний факт, на підставі протоколів в судах США та Ізраїлі, мене вже раніше виправдали та звільнили за ці ж самі злочини, котрі приписують мені тут, у Німеччині.

Мені не залишилось нічого іншого, як показати світові, якою пародією виявився цей суд. Тому, повідомляю, що якщо цей суд не візьме до уваги наявні історичні факти і не використає свої повноваження, щоб розшукати додаткові вирішальні для мене докази (яких ще не розглядав суд), а також не стане обов’язком для нього (суду) добитися справедливості, замість створювати політичний цирк, то я через два тижні проголошую голодування.

ePOSHTAДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top