Середа, 19 червня 2019
Корисна інформація

З 1 квітня по 10 червня ловити рибу заробонено!

З 1 квітня по 10 червня ловити рибу заробонено!Нерест — відповідальна пора в житті водних мешканців. Для розмноження риби потрібні сприятливі умови: вода має бути чистою, у ній достатньо корму, місця нересту — недоторканими, на всіх водоймах має бути абсолютна тиша і спокій.
Згідно з наказом начальника ГУ "Полтавадержрибоохорона" з 1 квітня до 10 червня 2011 року на Дніпрдзержинському водосховищі та річках, які впадають у це водосховище, на час встановлено заборону вилову риби.


У відповідності з діючими "Правилами любительського та спортивного рибальства" у внутрішніх водоймах України любительський та спортивний вилов риби дозволяється однією вудкою з одним гачком на спеціально відведених для цього ділянках. У межах Світловодська любительський і спортивний вилов риби дозволяється поплавковою вудкою з одним гачком і спінінгом з блешнею з берега у межах населених пунктів (за винятком місць нересту риби). Норма вилову риби — 3кг за день.

У цей період без спеціальних дозволів, які видають органи рибоохорони, забороняється вихід на акваторію індивідуальних моторних і безмоторних плавзасобів.

Увага! Цілорічно забороняється вилов риби у забороненій зоні рибальства Кременчуцької ГЕС (на відстані 10км вниз від греблі гідроелектростанції), у Світловодських та Білецьківських плавнях, які є природними нерестилищами риби. Під час нересту забороняється перебування з будь-якими засобами її вилову, навіть з вудками. На островах, які входять у зону нерестилища, на берегах водоймищ не можна ставити наметів. На ринках міста забороняється продаж усіх видів риби.

Винні у вилові риби в заборонений період притягатимуться до адміністративної та кримінальної відповідальності з конфіскацією рибальського знаряддя лову та транспорту. Час покінчити з найменшими порушеннями природоохоронних законів.

С. Олефіренко,
райдержінспектор.
Фото з сайту victorbos.nlДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • profi Користувач offline

  • 4 квітня 2011 21:53
    Група: Користувачі
    Реєстрація: 20.09.2010 | 93 комментарів | 0 публікацій
Сегодня возле "Всесвіту" известные "рыбачки" с красными носами (очевидно, подогрелись перед выходом на работу), абсолютно открыто торговали щуками. Самую большую предлагали за 80 грн.Где вы инспекторы и правоохранители? Люди плевать хотели на запрет, ловят, как и ловили, и не таясь делают деньги.
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top