Четвер, 28 липня 2016
Влада

У моєму місті зацвіте калина

КотенкоКотенкоЛюбі мої світловодці!
Попри всі негаразди та кризи ми вже дуже скоро усі разом допоможемо Світловодську розправити свої сильні крила і на висоті нового високого польоту відчути забуту красу та велич нашого рідного краю. Впевнений, що саме з цим депутатським корпусом я мобілізую усі світлі сили в нашому місті заради його процвітання та добробуту моїх земляків. По-іншому не може бути, бо дивлячись в очі тих, хто віддав свої голоси, я усвідомлюю величезну відповідальність за те, що обіцяно в передвиборчій компанії.
Ніколи не забуду стареньку бабусю, геть сиву, з натрудженими руками, але таким добрим та привітним поглядом, яка взявши мене за руку на одній із моїх зустрічей з виборцями благала зі сльозами на очах в черговий раз не обдурити її покоління, бо до наступного мера, за її словами, вона вже не доживе, а так хочеться побачити зміни на краще, бо саме вони розтоплять і зігріють наші душі, додадуть нам нові надії на майбутнє та впевненість у прийдешній день.

Обіцянок, даних людям, не можу не виконати ще й тому, що народився і виріс у цьому прекрасному місті, що було схоже на казку. Тут пройшло моє дитинство та найкращі роки життя. Я не жалкую, що після навчання повернувся до рідного міста. Впевнений, що мої діти вчинять так само.

Повірте в те, що найгірші часи вже закінчились назавжди. Попереду багато роботи у нас із вами. Працювати потрібно сьогодні і вдень, і вночі не покладаючи рук. Ви вже скоро побачите самі, як рясно зацвіте калина у нашому краї, а з сивих берегів Дніпра ще голосніше задзвенить мамина пісня, яку ми запам'ятали з дитинства, яка назавжди пов'язала наші долі з долею Світловодська.

Дорогі мої земляки! У цей непростий час, об'єднуючи навколо себе мудрих людей, представників різних політичних сил у депутатському корпусі, я докладу усіх зусиль задля того, щоб відкрито дивитись в очі світловодцям, зустрічаючись на вулицях міста, а не через скло мого службового авто.

Новий рік тільки розпочався. Депутатами міської ради 6-го скликання затверджено кошторис на 2011 рік. Яким він буде, рік прийдешній? Що нового принесе він нашій місцевій громаді? Покаже час. Можу впевнено сказати тільки одне: команда, яка згуртована мною біля керма міста, має підтримку як облдержадміністрації, так і обласної ради. Думаю, ця команда моїх однодумців увійде в літопис нашого міста як найефективніша. А що ще позитивного скажуть про неї люди – покаже час. Можу сказати одне – ту відповідальність, яку керівництво міста взяло на свої плечі, обов'язково буде виправдано в найкоротший час, бо люди стомились чекати. І ми це добре розуміємо.

Добра, миру, терпіння, віри в те, що ми з вами знову добре заживемо в перлині України – місті Світловодську, де більше ніколи не цуратиметься нас наша доля!

Ваш Юрій КОТЕНКО.

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Калина - оно конечно хорошо!
Гламурненько! Шароварненько!
А если опуститься на грешную землю?


По расписанию, время в пути от моего Светловодска до ж.-д.станции Кременчуг ровно 1 час. Первая маршрутка уже много лет отправляется ровно в 5-00. Т.е. к 6-00 должна быть на ж.д.вокзале. Уже года два как с Кременчуга на Харьков через Полтаву ходит скоростной дизель "Дніпровські зорі", время отправления 5-55. Летом водители Светловодских маршруток без труда сокращают время в пути и привозят пассажиров под поезд. А пассажирами являются, в основном, студенты, т.к. только на ж-д у них 50% скидка по стоимости билета. А зимой и осенью, когда-как..., слишком уж дороги у нас разухабисты. Получается, взял студентик билет на дизель, а маршрутка до отправления дизеля не успела...
После трагедии в Марганце ( а маршрутка из Светловодска на Кременчуг тоже через ж-д переезд едет) звоню своему приятелю, депутату местного городского совета: "Игорь,нужно время отправления сдвинуть с 5-00 на 4-45, а то водители торопятся, что есть небезопасно.." "Нет проблем"- говорит Игорь, "зайди завтра в офис моей партии и напиши на мое имя звернення..."

Я конечно в офис зашел и звернення написал...

Но скажите, пожалуйста, на фига такая власть, которая сама не может додуматься, до такой тривиальной мысли. Есть же у них в исполкоме, в гор.совете ответственные за транспорт. Что обязательно, пинка под зад давать, только после этого они чего-то думать начнут...

Но, бог с ним, рассказываю дальше...

Прошли выборы в местные советы. Игорь в депутаты прошел. Через некоторое время звоню ему и спрашиваю:

- Как там мое "звернення"?

- А ты его точно писал?

- Да!

- Тогда проверю. Перезвони позже.

Звоню через неделю:

- Извини, твое "звернення" где-то потерялось. Напиши новое но не на меня, а на городского голову.

Скажите, пожалуйста, на фига такие депутаты, которым мы нужны только до тех пор, пока их не избрали...

Короче, Светловодскому городскому голове я новое обращение не писал, а обратился сразу на "гарячую линию" обласной госадминистрации. По данному вопросу есть моя заявка № 7683 от 25-01-11.
И мне уже даже звонили из Светловодского горисполкома и прислали письмо о том, что по моему вопросу разбираются.
Правда, чиновник, звонивший мне был несколько обижен, мол "зачем сразу Ларину звонить?".
А затем мои "шароварненькие", что у нас в Светловодске сложилось управленческое "болото" и боюсь, что высушивать его можно только сверху...
А в целом, желаю городскому голове и новой власти успехов. Даже могу помочь, если нужно...
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Был бы я дупутатом - тоже б помог... А он давайте создадим молодежній парламент Светловодска (аналог кременчуга)))
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Ребята Вас выбрали так работайте немного.Дороги у нас как после бомбежки,а Вы все цветочки ложите да статьи пишите!!!
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • Одна

 • 13 березня 2011 09:50
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Де він справжній? В кабінеті я бачила людину,яка була байдужою. Вони рвали мою душу,а він мовчав, вони глумиоися,а він посміхався,вони брехали,а він вірив...А тут я знову читаю про те, що калина зацвіте.Для кого?А вона що, раніше не цвіла?Навішо нищити те, що росло і примножувалося роками? Невже потрібно стати сивою бабусею чи беззубим дідусем,щоб повірили в щирість твоїх слів і помислів?......То де ж він справжній за склом авто чи на екрані телевізора або в газеті?
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • ovoznii Користувач offline

 • 14 березня 2011 19:46
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 24.12.2010 | 33 комментарів | 0 публікацій
Одна,
+10000
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin Сьогодні, 21:17
  ФОТОФАКТ: У Світловодську "зацвіло" водосховище 5
  admin-фото
  В продолжении темы. Катался по набережной с сыном на велосипедах только что. Это "пятно" увеличилось в три раза!!! И запах стал еще более ядовитым. Дышать невозможно! Людей на набережной практически нет.
 • pizdezu Сьогодні, 19:51
  Вісімнадцята сесія міської ради (ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ. ЗАВЕРШЕНО) 2
  pizdezu-фото
  Предлагаю, в связи с огромнейшими заслугами Порошенко Петра Алексеевича в: борьбе за Евроинтеграцию Украины, становлении страны как демократически свободной, экономически процветающей; безусловной победе над российским агрессором; борьбе с коррупцией и олигархатом, назначении ЭКОНОМИЧЕСКИ обоснованных тарифов на ЖКХ – предлагаю на освободившиеся от сноса памятника Ленина место установить памятник Порошенко П.А.
  Новые европейские лидеры и настоящие патриоты своей страны должны быть увековечены при жизни! Петр Алексеевич является образцом для подражания Украинской молодежи! Именно поэтому на центральных площадях Украины должны стоять памятники идейного вдохновителя и духовного наставника украинцев - Петра Алексеевича Порошенко!
  И чтобы рядом была патриотка и умница Надежда Савченко!
 • pizdezu Сьогодні, 19:48
  ФОТОФАКТ: У Світловодську "зацвіло" водосховище 5
  pizdezu-фото
  Зато на наши налоги платят вуйкам высокогорные!!!
 • pizdezu Сьогодні, 19:46
  Спорт и отдых 1
  pizdezu-фото
  Жеки обязаны выделять 3% от коммунальных сборов на содержание спорт площадок.
  А они все себе на зарплату по 20 000 грн
 • yarina Сьогодні, 18:49
  ФОТОФАКТ: У Світловодську "зацвіло" водосховище 5
  yarina-фото
  Посмотрела фото, аж сюда свежестью повеяло...
 • Раиса Золотар Сьогодні, 10:12
  З Френкелем про рейтинги. А також — про нелегку участь міської інтелігенції на сучасному етапі 8
  Раиса Золотар-фото
  Пан Козярчук повинен керуватися здоровим глуздом,а не емоціями.Адже в нашому місті не розвалена освіта ,всі садочки та школи збереженні,працює чудовий колектив управління освіти і в цьому велика заслуга пана Френкеля.Аналізуючи діяння міської влади можно сказати,що для них в місті не має других проблем крім освіти яку так хоче розвалити міська влада.Адже в місті дуже погані дороги,найхужі в області, місто заросло амброзією,не зрозуміло чи своєчасно почнеться опалювальний сезон.А тому міській владі необхідно поважати педагогів та вихователів,а не принижувати їх гідність.
 • Марина Скляр Сьогодні, 09:16
  З Френкелем про рейтинги. А також — про нелегку участь міської інтелігенції на сучасному етапі 8
  Марина Скляр-фото
  Всі знайомі влаштовували дітей в садочок і ніхто не вимагав грошей.А це мабуть у вас, мере, така такса - 300 баксів. Чим ви піаритесь (влаштували дитину в садочок). А що ще зробили для садочків??? Їздите по Міністерствах, шукаєте собі захисту, а краще б в Міністерствах просили гроші, чтоб утеплити садочки та поміняти вікна.
  Знайшли корупцію в освіті. А на ВК і К не корупція. Люди отримують зарплату мінімальну, а доплату в конвертах. А де ж налоги в міський бюджет???.Досить, пане мере брехати.Є така поговорка: "Дуже погано брехати, а ще гірше брехати публічно"
 • admin Сьогодні, 08:49
  ФОТОФАКТ: У Світловодську "зацвіло" водосховище 5
  admin-фото
  Что примечательно, в цивилизованном мире уже давно научились бороться с этой проблемой и даже использовать ее с пользой (биотопливо). Но только не у нас.
 • Bzik Сьогодні, 08:45
  ФОТОФАКТ: У Світловодську "зацвіло" водосховище 5
  Bzik-фото
  О да! Это было заметно по запаху. Светловодск, блин, туристический! ( Обидно.

Top