Середа, 10 лютого 2016
Влада

У моєму місті зацвіте калина

КотенкоКотенкоЛюбі мої світловодці!
Попри всі негаразди та кризи ми вже дуже скоро усі разом допоможемо Світловодську розправити свої сильні крила і на висоті нового високого польоту відчути забуту красу та велич нашого рідного краю. Впевнений, що саме з цим депутатським корпусом я мобілізую усі світлі сили в нашому місті заради його процвітання та добробуту моїх земляків. По-іншому не може бути, бо дивлячись в очі тих, хто віддав свої голоси, я усвідомлюю величезну відповідальність за те, що обіцяно в передвиборчій компанії.
Ніколи не забуду стареньку бабусю, геть сиву, з натрудженими руками, але таким добрим та привітним поглядом, яка взявши мене за руку на одній із моїх зустрічей з виборцями благала зі сльозами на очах в черговий раз не обдурити її покоління, бо до наступного мера, за її словами, вона вже не доживе, а так хочеться побачити зміни на краще, бо саме вони розтоплять і зігріють наші душі, додадуть нам нові надії на майбутнє та впевненість у прийдешній день.

Обіцянок, даних людям, не можу не виконати ще й тому, що народився і виріс у цьому прекрасному місті, що було схоже на казку. Тут пройшло моє дитинство та найкращі роки життя. Я не жалкую, що після навчання повернувся до рідного міста. Впевнений, що мої діти вчинять так само.

Повірте в те, що найгірші часи вже закінчились назавжди. Попереду багато роботи у нас із вами. Працювати потрібно сьогодні і вдень, і вночі не покладаючи рук. Ви вже скоро побачите самі, як рясно зацвіте калина у нашому краї, а з сивих берегів Дніпра ще голосніше задзвенить мамина пісня, яку ми запам'ятали з дитинства, яка назавжди пов'язала наші долі з долею Світловодська.

Дорогі мої земляки! У цей непростий час, об'єднуючи навколо себе мудрих людей, представників різних політичних сил у депутатському корпусі, я докладу усіх зусиль задля того, щоб відкрито дивитись в очі світловодцям, зустрічаючись на вулицях міста, а не через скло мого службового авто.

Новий рік тільки розпочався. Депутатами міської ради 6-го скликання затверджено кошторис на 2011 рік. Яким він буде, рік прийдешній? Що нового принесе він нашій місцевій громаді? Покаже час. Можу впевнено сказати тільки одне: команда, яка згуртована мною біля керма міста, має підтримку як облдержадміністрації, так і обласної ради. Думаю, ця команда моїх однодумців увійде в літопис нашого міста як найефективніша. А що ще позитивного скажуть про неї люди – покаже час. Можу сказати одне – ту відповідальність, яку керівництво міста взяло на свої плечі, обов'язково буде виправдано в найкоротший час, бо люди стомились чекати. І ми це добре розуміємо.

Добра, миру, терпіння, віри в те, що ми з вами знову добре заживемо в перлині України – місті Світловодську, де більше ніколи не цуратиметься нас наша доля!

Ваш Юрій КОТЕНКО.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм логіном.

Реєстрація на сайті через соціальні мережі у два кліки:
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Калина - оно конечно хорошо!
Гламурненько! Шароварненько!
А если опуститься на грешную землю?


По расписанию, время в пути от моего Светловодска до ж.-д.станции Кременчуг ровно 1 час. Первая маршрутка уже много лет отправляется ровно в 5-00. Т.е. к 6-00 должна быть на ж.д.вокзале. Уже года два как с Кременчуга на Харьков через Полтаву ходит скоростной дизель "Дніпровські зорі", время отправления 5-55. Летом водители Светловодских маршруток без труда сокращают время в пути и привозят пассажиров под поезд. А пассажирами являются, в основном, студенты, т.к. только на ж-д у них 50% скидка по стоимости билета. А зимой и осенью, когда-как..., слишком уж дороги у нас разухабисты. Получается, взял студентик билет на дизель, а маршрутка до отправления дизеля не успела...
После трагедии в Марганце ( а маршрутка из Светловодска на Кременчуг тоже через ж-д переезд едет) звоню своему приятелю, депутату местного городского совета: "Игорь,нужно время отправления сдвинуть с 5-00 на 4-45, а то водители торопятся, что есть небезопасно.." "Нет проблем"- говорит Игорь, "зайди завтра в офис моей партии и напиши на мое имя звернення..."

Я конечно в офис зашел и звернення написал...

Но скажите, пожалуйста, на фига такая власть, которая сама не может додуматься, до такой тривиальной мысли. Есть же у них в исполкоме, в гор.совете ответственные за транспорт. Что обязательно, пинка под зад давать, только после этого они чего-то думать начнут...

Но, бог с ним, рассказываю дальше...

Прошли выборы в местные советы. Игорь в депутаты прошел. Через некоторое время звоню ему и спрашиваю:

- Как там мое "звернення"?

- А ты его точно писал?

- Да!

- Тогда проверю. Перезвони позже.

Звоню через неделю:

- Извини, твое "звернення" где-то потерялось. Напиши новое но не на меня, а на городского голову.

Скажите, пожалуйста, на фига такие депутаты, которым мы нужны только до тех пор, пока их не избрали...

Короче, Светловодскому городскому голове я новое обращение не писал, а обратился сразу на "гарячую линию" обласной госадминистрации. По данному вопросу есть моя заявка № 7683 от 25-01-11.
И мне уже даже звонили из Светловодского горисполкома и прислали письмо о том, что по моему вопросу разбираются.
Правда, чиновник, звонивший мне был несколько обижен, мол "зачем сразу Ларину звонить?".
А затем мои "шароварненькие", что у нас в Светловодске сложилось управленческое "болото" и боюсь, что высушивать его можно только сверху...
А в целом, желаю городскому голове и новой власти успехов. Даже могу помочь, если нужно...
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Был бы я дупутатом - тоже б помог... А он давайте создадим молодежній парламент Светловодска (аналог кременчуга)))
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Ребята Вас выбрали так работайте немного.Дороги у нас как после бомбежки,а Вы все цветочки ложите да статьи пишите!!!
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • Одна

 • 13 березня 2011 09:50
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Де він справжній? В кабінеті я бачила людину,яка була байдужою. Вони рвали мою душу,а він мовчав, вони глумиоися,а він посміхався,вони брехали,а він вірив...А тут я знову читаю про те, що калина зацвіте.Для кого?А вона що, раніше не цвіла?Навішо нищити те, що росло і примножувалося роками? Невже потрібно стати сивою бабусею чи беззубим дідусем,щоб повірили в щирість твоїх слів і помислів?......То де ж він справжній за склом авто чи на екрані телевізора або в газеті?
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • ovoznii Користувач offline

 • 14 березня 2011 19:46
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 24.12.2010 | 33 комментарів | 0 публікацій
Одна,
+10000
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Alibaba Bandera Сьогодні, 22:51
  Гайдабура звільняється... 1
  Alibaba Bandera-фото
  Не витримав лихої долі)))))))))
 • Alibaba Bandera Сьогодні, 22:43
  Більш «зубатими» хоче бачити місцеві ЗМІ Світловодський міський голова 3
  Alibaba Bandera-фото
  Цитата: Tyler
  Цитата: Alibaba Bandera
  В принципе как 95% наших добросовестных "обранцев"!

  А зачем вы за таких голосовали?

  Поверили в очередной раз порядочности, да и выбора не было
 • Tyler Сьогодні, 20:14
  Світловодська ЦРЛ переповнена! 1
  Tyler-фото
  На 20 ліжок інфекційного відділення госпіталізовано 31 хворого, на 25 ліжок дитячого відділення – 38 хворих, на 35 ліжок терапевтичного відділення – 39 хворих.
  Сколько там сейчас такса "на отделение"? 60 грн? Итого 6480 грн уже заработали на ровном месте (ведь все медикаменты за свои). Только деньги что-то не по назначению уходят http://www.svitlovodsk.in.ua/nkontrol/w
  p-content/uploads/2016/02/12695320_1020
  5355409074521_1371436203_o.jpg
 • Tyler Сьогодні, 20:06
  Більш «зубатими» хоче бачити місцеві ЗМІ Світловодський міський голова 3
  Tyler-фото
  Цитата: Alibaba Bandera
  В принципе как 95% наших добросовестных "обранцев"!

  А зачем вы за таких голосовали?
 • Alibaba Bandera Сьогодні, 19:21
  Більш «зубатими» хоче бачити місцеві ЗМІ Світловодський міський голова 3
  Alibaba Bandera-фото
  Уважаемая Анна Нестеренко большинство жителей нашего города считает Вашу особу некомпетентной во многих вопросах, даже скорее всего почти во всех. Вашей работы не видно, Вы занимаете чье-то место! В принципе как 95% наших добросовестных "обранцев"! Задумайтесь, может рано Вам брать на свои хрупкие плечи такую непосильную ношу?
 • ЙошкинКОТ Сьогодні, 16:36
  Склад Світловодської міської топонімічної комісії 3
  ЙошкинКОТ-фото
  Цитата: admin
  Всем недовольным новым названием их улицы необходимо в кратчайшие сроки коллективно обратиться в исполком. Дедлайн - 21 февраля. 18-го - сессия. Вот, что по этому поводу сказал мэр на пресс-конференции

  Все равно через заднее место, "Веселка" есть максимум в сотках, а как остальные об этом узнают?
 • admin Сьогодні, 15:43
  Склад Світловодської міської топонімічної комісії 3
  admin-фото
  Всем недовольным новым названием их улицы необходимо в кратчайшие сроки коллективно обратиться в исполком. Дедлайн - 21 февраля. 18-го - сессия. Вот, что по этому поводу сказал мэр на пресс-конференции: https://youtu.be/kIeKVcN3_Cc?t=8m29s
 • ЙошкинКОТ Сьогодні, 15:25
  Склад Світловодської міської топонімічної комісії 3
  ЙошкинКОТ-фото
  Хуже всего что у людей не спросили ... 9 января переименовали в ул "Мочевых Стрельцов" ..., а людям там еще жить....
 • Krivodub Сьогодні, 12:58
  Почуйте нас, пане міський голово! 9
  Krivodub-фото
  Уважаемая заусеница, "какой ужас" - это то, что происходит в городе, а точнее ничего не происходит хорошего! Дело не в том кто не побоялся и сказал реалий, ведь жители города не дураки и сами все видят! Думали что хуже уже некуда, вот и сюрприз...оказывается еще как есть
 • Засранетц Сьогодні, 11:41
  Марко Жмайло — гетьман реєстрового козацтва 2
  Засранетц-фото
  Але перемоги тут не здобув ніхто

  у Жмайла було відібрано булаву і гетьманом проголошено Михайла Дорошенка

  Марко Жмайло не визнав цієї угоди і з частиною козаків відійшов на Запорізьку Січ. Його подальша доля невідома

  Какой-то слабый фундамент для героизации, не? Укрепили бы его, не знаю, гипсокартоном и жидкими гвоздями, что ли.

  Простыми словами, хлопчик вызвался на бой с ляхами, наставил по ночи самоколов, но и это не помогло. Победы не получилось. Потом начал быковать, за что выхватил по сусалам от "побратымив", лишился гетьманьской булавы, обиделся и свалил в неизвестном направлении. Так же все было?

{changeskin}
Top