Четвер, 08 грудня 2016
Влада

У моєму місті зацвіте калина

КотенкоКотенкоЛюбі мої світловодці!
Попри всі негаразди та кризи ми вже дуже скоро усі разом допоможемо Світловодську розправити свої сильні крила і на висоті нового високого польоту відчути забуту красу та велич нашого рідного краю. Впевнений, що саме з цим депутатським корпусом я мобілізую усі світлі сили в нашому місті заради його процвітання та добробуту моїх земляків. По-іншому не може бути, бо дивлячись в очі тих, хто віддав свої голоси, я усвідомлюю величезну відповідальність за те, що обіцяно в передвиборчій компанії.
Ніколи не забуду стареньку бабусю, геть сиву, з натрудженими руками, але таким добрим та привітним поглядом, яка взявши мене за руку на одній із моїх зустрічей з виборцями благала зі сльозами на очах в черговий раз не обдурити її покоління, бо до наступного мера, за її словами, вона вже не доживе, а так хочеться побачити зміни на краще, бо саме вони розтоплять і зігріють наші душі, додадуть нам нові надії на майбутнє та впевненість у прийдешній день.

Обіцянок, даних людям, не можу не виконати ще й тому, що народився і виріс у цьому прекрасному місті, що було схоже на казку. Тут пройшло моє дитинство та найкращі роки життя. Я не жалкую, що після навчання повернувся до рідного міста. Впевнений, що мої діти вчинять так само.

Повірте в те, що найгірші часи вже закінчились назавжди. Попереду багато роботи у нас із вами. Працювати потрібно сьогодні і вдень, і вночі не покладаючи рук. Ви вже скоро побачите самі, як рясно зацвіте калина у нашому краї, а з сивих берегів Дніпра ще голосніше задзвенить мамина пісня, яку ми запам'ятали з дитинства, яка назавжди пов'язала наші долі з долею Світловодська.

Дорогі мої земляки! У цей непростий час, об'єднуючи навколо себе мудрих людей, представників різних політичних сил у депутатському корпусі, я докладу усіх зусиль задля того, щоб відкрито дивитись в очі світловодцям, зустрічаючись на вулицях міста, а не через скло мого службового авто.

Новий рік тільки розпочався. Депутатами міської ради 6-го скликання затверджено кошторис на 2011 рік. Яким він буде, рік прийдешній? Що нового принесе він нашій місцевій громаді? Покаже час. Можу впевнено сказати тільки одне: команда, яка згуртована мною біля керма міста, має підтримку як облдержадміністрації, так і обласної ради. Думаю, ця команда моїх однодумців увійде в літопис нашого міста як найефективніша. А що ще позитивного скажуть про неї люди – покаже час. Можу сказати одне – ту відповідальність, яку керівництво міста взяло на свої плечі, обов'язково буде виправдано в найкоротший час, бо люди стомились чекати. І ми це добре розуміємо.

Добра, миру, терпіння, віри в те, що ми з вами знову добре заживемо в перлині України – місті Світловодську, де більше ніколи не цуратиметься нас наша доля!

Ваш Юрій КОТЕНКО.

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Калина - оно конечно хорошо!
Гламурненько! Шароварненько!
А если опуститься на грешную землю?


По расписанию, время в пути от моего Светловодска до ж.-д.станции Кременчуг ровно 1 час. Первая маршрутка уже много лет отправляется ровно в 5-00. Т.е. к 6-00 должна быть на ж.д.вокзале. Уже года два как с Кременчуга на Харьков через Полтаву ходит скоростной дизель "Дніпровські зорі", время отправления 5-55. Летом водители Светловодских маршруток без труда сокращают время в пути и привозят пассажиров под поезд. А пассажирами являются, в основном, студенты, т.к. только на ж-д у них 50% скидка по стоимости билета. А зимой и осенью, когда-как..., слишком уж дороги у нас разухабисты. Получается, взял студентик билет на дизель, а маршрутка до отправления дизеля не успела...
После трагедии в Марганце ( а маршрутка из Светловодска на Кременчуг тоже через ж-д переезд едет) звоню своему приятелю, депутату местного городского совета: "Игорь,нужно время отправления сдвинуть с 5-00 на 4-45, а то водители торопятся, что есть небезопасно.." "Нет проблем"- говорит Игорь, "зайди завтра в офис моей партии и напиши на мое имя звернення..."

Я конечно в офис зашел и звернення написал...

Но скажите, пожалуйста, на фига такая власть, которая сама не может додуматься, до такой тривиальной мысли. Есть же у них в исполкоме, в гор.совете ответственные за транспорт. Что обязательно, пинка под зад давать, только после этого они чего-то думать начнут...

Но, бог с ним, рассказываю дальше...

Прошли выборы в местные советы. Игорь в депутаты прошел. Через некоторое время звоню ему и спрашиваю:

- Как там мое "звернення"?

- А ты его точно писал?

- Да!

- Тогда проверю. Перезвони позже.

Звоню через неделю:

- Извини, твое "звернення" где-то потерялось. Напиши новое но не на меня, а на городского голову.

Скажите, пожалуйста, на фига такие депутаты, которым мы нужны только до тех пор, пока их не избрали...

Короче, Светловодскому городскому голове я новое обращение не писал, а обратился сразу на "гарячую линию" обласной госадминистрации. По данному вопросу есть моя заявка № 7683 от 25-01-11.
И мне уже даже звонили из Светловодского горисполкома и прислали письмо о том, что по моему вопросу разбираются.
Правда, чиновник, звонивший мне был несколько обижен, мол "зачем сразу Ларину звонить?".
А затем мои "шароварненькие", что у нас в Светловодске сложилось управленческое "болото" и боюсь, что высушивать его можно только сверху...
А в целом, желаю городскому голове и новой власти успехов. Даже могу помочь, если нужно...
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Был бы я дупутатом - тоже б помог... А он давайте создадим молодежній парламент Светловодска (аналог кременчуга)))
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Ребята Вас выбрали так работайте немного.Дороги у нас как после бомбежки,а Вы все цветочки ложите да статьи пишите!!!
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • Одна

 • 13 березня 2011 09:50
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Де він справжній? В кабінеті я бачила людину,яка була байдужою. Вони рвали мою душу,а він мовчав, вони глумиоися,а він посміхався,вони брехали,а він вірив...А тут я знову читаю про те, що калина зацвіте.Для кого?А вона що, раніше не цвіла?Навішо нищити те, що росло і примножувалося роками? Невже потрібно стати сивою бабусею чи беззубим дідусем,щоб повірили в щирість твоїх слів і помислів?......То де ж він справжній за склом авто чи на екрані телевізора або в газеті?
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • ovoznii Користувач offline

 • 14 березня 2011 19:46
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 24.12.2010 | 33 комментарів | 0 публікацій
Одна,
+10000
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Юлия_3 Сьогодні, 18:24
  Крадіїв люків затримали у Світловодську 1
  Юлия_3-фото
  Голову отбить прямо этой крышкой люка, при чём всеми жильцам тех улиц, где сняли!!!!
 • Засранетц Сьогодні, 15:08
  Дістало! Чотири люки зняли з колодязів на вулиці Шевченка! (ДОПОВНЕНО) 7
  Засранетц-фото
  Цитата: cergiv city
  Нужно за каждым работником белого дома закрепить персональный люк

  На спине! Синей изолентой и монтажной пеной wink
 • cergiv city Сьогодні, 10:25
  ХХVIII позачергова сесія Світловодської міської ради не відбулася 1
  cergiv city-фото
  У наших депутатов под предводительством мера есть все шансы удачно выступить на передаче "Рассмеши комика", и тем самым пополнить бюджет города. А вообще предлагаю админу направлять весь этот бред код названием сессия городская на программу "Видео бимба". Людям тоже будет интересно.
 • cergiv city Сьогодні, 10:10
  Дістало! Чотири люки зняли з колодязів на вулиці Шевченка! (ДОПОВНЕНО) 7
  cergiv city-фото
  Нужно за каждым работником белого дома закрепить персональный люк и что бы он за ним следил и ухаживал, а если что то и ответить мог бы
 • cergiv city Сьогодні, 10:00
  АФІША: Сергій Уральский в концертній програмі "Мне б хотелось вернуть..." 1
  cergiv city-фото
  Где взяли это ископаемое? Аж сам уральский! Бред.
 • Ania Вчора, 22:29
  Дістало! Чотири люки зняли з колодязів на вулиці Шевченка! (ДОПОВНЕНО) 7
  Ania-фото
  По вул.Конько теж люку не стало. Просто загородили червоно-білою стрічкою.
 • Юлия_3 Вчора, 21:52
  Дістало! Чотири люки зняли з колодязів на вулиці Шевченка! (ДОПОВНЕНО) 7
  Юлия_3-фото
  Пані Нестеренко пока вы катались в городе начался дерибан люков канализационных, по ходу у вас совсем другие сейчас заботы усидите вы на "троне" или нет, и проблемы простых смертных вас мало интересуют, ну как в принципе и всю остальную свиту. Займитесь уже пожалуйста наконец городом, а не своими личными делами!!!!!!
 • Челентано Вчора, 18:42
  Протитанкова керована ракета у коледжі і не тільки 4
  Челентано-фото
  В СССР это так?
  Калашников — семнадцатый ребёнок в многодетной крестьянской семье из глухой алтайской деревни, впервые паровоз увидел в 18 лет. Потом он в госпитале прочитал книгу про историю стрелкового оружия и создал лучший в мире автомат, — это Калашников сам пишет в своей автобиографии. По удивительному совпадению в это время в Ижевске работало несколько сот лучших немецких оружейников во главе со знаменитейшим Хуго Шмайссером. И после их отъезда в Германию Калашников за 66 лет с 1947 по 2013 больше не создал ничего абсолютно: ни пистолета, ни ножа, ни винтовки, ни пушки.
  Если взять любого известного оружейника, то сначала он длительно копит опыт и только к середине или концу жизни создает что-нибудь гениальное как, например, Шмайссер. У Калашникова наоборот — в начале карьеры очень хороший автомат, а потом, когда он уже поднакопил опыт, больше ничего. В 1947 году была его лебединая песня?
  Шмайссер со всем своим конструкторским бюро были перевезены в Ижевск и работали там в лучших ГУЛАГовских традициях. И абсолютно ничего в результате не сделали. Но зато был там секретарь комсомольской организации Миша Калашников, бывший необразованный крестьянин, который совершенно в одиночку создал чудо военной техники АК-47!
 • ser79 Вчора, 07:44
  Дістало! Чотири люки зняли з колодязів на вулиці Шевченка! (ДОПОВНЕНО) 7
  ser79-фото
  Цитата: PS6810 PS6810
  На перекрестке улиц Павлова и Гоголя тоже утром заметил отсутствие 4х люков на дороге. Покращення з кожним днем!!! Прыгаем дальше.

  Ну да, с майдана пришли за лаками.. .
 • Юлия_3 6 грудня 2016
  Дістало! Чотири люки зняли з колодязів на вулиці Шевченка! (ДОПОВНЕНО) 7
  Юлия_3-фото
  Интересно вечером увидеть, "результат" доблестного труда коммун.службы. Или им с кИбинета не видно?!

Top