Понеділок, 20 травня 2019
Корисна інформація

Щастя вам і світлої долі!

Фото: Anne Geddes www.annegeddes.comФото: Anne Geddes www.annegeddes.comПротягом лютого у місті, районі та на Власівці народилися 44 діток: 19 хлопчиків та 25 дівчаток.
У Світловодську народився 31 малюк: 18 хлопчиків та 13 дівчаток. Це – Крістіна Демиденко, Тетяна Жалдак, Єгор Шилов, Вікторія Биханова, Максим Дешевенко, Руслан Бородінов, Марія Чабан, Тимур Кузнецов, Іван Мойсєєнко, Марк Мельник, Ельвіра Букіна, Ксенія Берест, Богдан Підгурський, Андрій Андреєв, Костянтин Петінов, Анастасія Півняк, Марина Алімова, Антон Савченко, Арсеній Склема, Варвара Миронюк, Віталій Мєльчаков, Матвєй Шевченко, Діана Третьякова, Дамір Шеремет, Ілля Данильченко, Іван Гусєв, Яніна Єгорова, Сергій Вітюнов, Марія Сидяк, Юрій Філоненко, Софія Горбенко.


Власівка протягом лютого поповнилася лише двома дівчатками: тут народилися Дар’я Капуріна та Єва Корогід.

У селах Світловодського району зареєстровано 11 малюків: 10 дівчаток і лише один хлопчик. У селі Велика Скельова – Анна Погребняк, у Глинську – Поліна Чимирис, Руслана Голубенко, в Захарівці – двійнята Анастасія та Наталія Григор'єви, в Миронівці – Дар'я Несторова; в Озерах – Владислав Бугайченко; у Павлівці – Вікторія Маринич, Мілана Барвінська; у Подорожньому – Тетяна Сокуренко, Анна Яблочкова.

Інформація надана відділами РАСЦ міста та району.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top