Середа, 22 травня 2019
Події

Наближення до мрії

Наближення до мрії

Учасники Центру активної соціально-психологічної реабілітації інвалідів "Добрада" ще на один крок наблизитися до здійснення мрії — заселитися до відремонтованого приміщення. Сталося це завдяки об’єднаній підтримці небайдужих людей.


Ще в липні відбулася зустріч з представниками міського осередку партії "Сильна Україна", які вирішили не словом, а ділом довести своє відповідальне ставлення до розв’язання соціальних проблем мешканців міста, зокрема інвалідів.

Довгий час організація не могла знайти коштів для ремонту приміщення. За ініціативи лідера місцевого осередку партії Романа Петрова, при величезній організаторській участі секретаря партії Ольги Литвиненко була надана допомога на придбання металопластикових вікон. Спільне звернення до генерального директора СП ТОВ "Світловодськпобут" Сергія Яременка також не лишилось без уваги — підприємство повністю взяло на себе організацію та проведення ремонтних робіт фасаду приміщення, виділило бригаду робітників.

З миру по крихті наше громадське об’єднання шукало необхідні будівельні матеріали та кошти і ми надзвичайно вдячні всім, хто відгукнувся на прохання про допомогу. Насамперед, це генеральний директор ТДВ "Об’єднання Дніпроенергобудпром" Іван Марон та директор головного заводу Станіслав Маріщенко, які надали цемент, цеглу — директор заводу силікатних виробів Олександр Клімашевський, пісок — директор "Світловодського кар’єроуправління" Сергій Мисько, кошти на будівельні перемички — директор Кременчуцької ГЕС Станіслав Кудлай. Дуже необхідну транспортну підтримку для перевезення матеріалів надав керівник ПМК-68 Борис Нечипорук. Повністю зібрати кошти для вікон вдалося з допомогою підприємця Владислава Терещенка (магазин "Лабіринт"), представниці ініціативної групи зі встановлення індивідуального опалення Клавдії Вовк та депутата обласної ради, генерального директора кіровоградського ТВК "М’ясокомбінат "Ятрань" Андрія Райковича, який, до того ж, встановив металопластикові вхідні двері — відчутна частка всіх благодійних ресурсів, витрачених на ремонт.

Окрім матеріальної підтримки, була допомога добровільною працею у прибиранні будівельного сміття, розвантаженні матеріалів з боку звичайних мешканців міста, Школи волонтерів, міськрайонного центру зайнятості, активістів партії „Сильна Україна”. Тож, дійсно можна сказати, що здійснювали ремонт всією громадою. Коли, раптом, не вистачило цементу, оперативно відреагувала заступник міського голови Людмила Гетьманець, наступного ж дня цемент було завезено і ремонтні роботи не припинились.

Наближення до мрії
Тут буде штаб-квартира "Добради"

Таким чином вдалося завершити перший етап — зовнішній ремонт. Щире спасибі всім, хто сприяв цьому. Хай сторицею повертаються до вас добрі справи! Тепер лишилось закінчити роботи всередині помешкання, облаштувати адаптований санвузол, встановити перестінки. Ми сподіваємося, що теж успішно, з допомогою громади та підприємців міста, залученням інших джерел, завершимо цей етап і скоро більшість заходів для людей з обмеженими фізичними можливостями будемо проводити у зручному приміщенні.

Голова Центру активної соціально-психологічної реабілітації інвалідів "Добрада"
Олена ШаньґінаДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top