Понеділок, 17 червня 2019
Події

Свято мистецтва та доброти

Свято мистецтва та добротиПро нас — ветеранів, учасників та інвалідів війни, згадують хіба що перед виборами, але захід, на який нас запросили до Школи мистецтв, став приємною несподіванкою.
Серед почесних гостей були інваліди ВВВ, вдови загиблих фронтовиків ВВВ, матері загиблих наших хлопців у Афгані, воїни-інтернаціоналісти різних військових конфліктів та діти війни — мешканці мікрорайону "Спецстрой".


Святковий благодійний захід до Дня захисника Вітчизни відбувся у зворушливій атмосфері. Дуже тепло нас привітали організатори свята Мальцева Н.О. — голова спілки жінок "Надія" та Темнова І.В. — директор школи мистецтв.

Свій талант і виконавську майстерність нам подарували обдаровані діти-музиканти та викладачі цього храму мистецтв. Чудовий вокал Н. Коваленко та акторська майстерність О. Комаревського достойні великої сцени. Дипломант всеукраїнських конкурсів читців, керівник театрального відділення О.Комаревський усіх зворушив, глибоко зачепивши душевні струни спогадами про долі юних воїнів під час воєнних лихоліть.

Після чудового концерту Мальцева Н.О. вручила нам святкові продуктові набори, спонсорами яких є Суспільна служба України та мережа магазинів "Оптовичок".

Від імені усіх присутніх висловлюємо щиру вдячність організаторам та спонсорам свята за теплоту і увагу до нас, за чудовий концерт.

Свято мистецтва та добротиСвято мистецтва та добротиСвято мистецтва та доброти
Свято мистецтва та добротиСвято мистецтва та добротиСвято мистецтва та доброти

Катренко В.В., Петров В.Я.,
учасники заходу.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top