Середа, 26 червня 2019
Корисна інформація

Робоче місце має бути безпечним

[thumb=left]Відділення виконавчої дирекції Фонду у Світловодському районі тримає у полі зору питання охорони праці, надаючи допомогу страхувальникам в розробці заходів, спрямованих на виконання встановлених нормативів з охорони праці та механізмів їх реалізації, націлюючи роботодавців усіх рівнів на створення безпечних умов праці.
Та все-таки випадки травматизму є. Більш детально про це розповідає Сергій Якименко – начальник відділення ВД ФСНВ у Світловодському районі.


Кор.: З яким станом виробничого травматизму завершився 2010 рік?

С.Я.: За минулий 2010 рік на підприємствах і в організаціях Світловодська та Світловодського району сталося 14 нещасних випадків, з яких 9 пов'язані з виробництвом, це на 3 більше у порівнянні з попереднім, 2009 роком. Основні причини, що призвели до нещасних випадків, пов'язаних з виробництвом, такі: невиконання вимог інструкцій з охорони праці при виконанні робіт самими потерпілими (3 випадки); незадовільний технічний стан об'єктів, засобів виробництва, недосконалість технологічного процесу (3); незадовільний стан пішохідних доріжок міста (2); особиста необережність при пересуванні по виробничому приміщенні (1).

П’ять випадків, в результаті проведеного розслідування, віднесено до нещасних випадків, не пов'язаних з виробництвом. Їх причинами стали: алкогольне сп'яніння – 2 випадки, в тому числі один смертельний; по одному випадку – противоправні дії третіх осіб, самовільне встановлення газового обладнання, незадовільний стан здоров'я.

Кор.: Якими неприємностями для здоров'я закінчилися нещасні випадки?

С. Я: Крім нещасного випадку через особисту необережність при пересуванні виробничим приміщенням, в результаті чого потерпілий одержав незначні травми, в інших випадках це ті травми, що залишаються на все життя. Наприклад, невиконання працівником СФГ "Башмаченко" інструкції з охорони праці призвело до ампутації стопи, потерпілий став інвалідом. Працівник заводу "Спецзалізобетон" втратив пальці руки, досить тяжу травму ока отримав працівник ФГ "Дживан-Дарвін". Незадовільний стан пішохідних доріжок міста минулої зими став причиною переломів кінцівок двох працівників соціальної сфери під час виконання ними своїх службових обов’язків.

Слід звернути увагу керівників на те, що вони мають підтримувати засоби виробництва в належному технічному стані, вдосконалювати технологічні процеси. Недопрацювання у цій сфері також стало причиною травмуванням очей, ампутацією великого пальця руки на підприємствах деревообробної галузі.

Кор.: Який вік потерпілих на виробництві?

С. Я.: Від 22 до 50 років. Як правило, найчастіше трапляються нещасні випадки з працівниками, які працюють недавно, або навпаки – з працівниками з великим стажем.

Кор.: Які вживаються заходи з профілактики виробничого травматизму?

С.Я.: Це – інформування як працівників підприємств, де сталися нещасні випадки, так і пересічних громадян про причини виникнення травматизму та заходи з його попередження; організація навчання керівників, інженерів та відповідальних осіб з охорони праці на спеціальних курсах; надання необхідних консультацій страхувальникам, практичної допомоги в організації системи управління охороною праці на підприємстві, нормативно правовими актами з охорони праці; перевірки страховим експертом відділення Фонду підприємств і організацій з питань охорони праці, надання їм відповідних подань для вживання заходів, постійний контроль за їх виконанням, практична допомога в розробці необхідних нормативних документів з охорони праці, які діють в межах підприємства тощо.

Відділення виконавчої дирекції Фонду у Світловодському районі і надалі контролюватиме питання охорони праці та надаючи допомогу страхувальникам, аби для наших громадян створювалися безпечні умови праці.

"Світловодськ Вечірній".Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живие, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top