Середа, 18 жовтня 2017
Корисна інформація

Робоче місце має бути безпечним

Робоче місце має бути безпечнимВідділення виконавчої дирекції Фонду у Світловодському районі тримає у полі зору питання охорони праці, надаючи допомогу страхувальникам в розробці заходів, спрямованих на виконання встановлених нормативів з охорони праці та механізмів їх реалізації, націлюючи роботодавців усіх рівнів на створення безпечних умов праці.
Та все-таки випадки травматизму є. Більш детально про це розповідає Сергій Якименко – начальник відділення ВД ФСНВ у Світловодському районі.
Кор.: З яким станом виробничого травматизму завершився 2010 рік?

С.Я.: За минулий 2010 рік на підприємствах і в організаціях Світловодська та Світловодського району сталося 14 нещасних випадків, з яких 9 пов'язані з виробництвом, це на 3 більше у порівнянні з попереднім, 2009 роком. Основні причини, що призвели до нещасних випадків, пов'язаних з виробництвом, такі: невиконання вимог інструкцій з охорони праці при виконанні робіт самими потерпілими (3 випадки); незадовільний технічний стан об'єктів, засобів виробництва, недосконалість технологічного процесу (3); незадовільний стан пішохідних доріжок міста (2); особиста необережність при пересуванні по виробничому приміщенні (1).

П’ять випадків, в результаті проведеного розслідування, віднесено до нещасних випадків, не пов'язаних з виробництвом. Їх причинами стали: алкогольне сп'яніння – 2 випадки, в тому числі один смертельний; по одному випадку – противоправні дії третіх осіб, самовільне встановлення газового обладнання, незадовільний стан здоров'я.

Кор.: Якими неприємностями для здоров'я закінчилися нещасні випадки?

С. Я: Крім нещасного випадку через особисту необережність при пересуванні виробничим приміщенням, в результаті чого потерпілий одержав незначні травми, в інших випадках це ті травми, що залишаються на все життя. Наприклад, невиконання працівником СФГ "Башмаченко" інструкції з охорони праці призвело до ампутації стопи, потерпілий став інвалідом. Працівник заводу "Спецзалізобетон" втратив пальці руки, досить тяжу травму ока отримав працівник ФГ "Дживан-Дарвін". Незадовільний стан пішохідних доріжок міста минулої зими став причиною переломів кінцівок двох працівників соціальної сфери під час виконання ними своїх службових обов’язків.

Слід звернути увагу керівників на те, що вони мають підтримувати засоби виробництва в належному технічному стані, вдосконалювати технологічні процеси. Недопрацювання у цій сфері також стало причиною травмуванням очей, ампутацією великого пальця руки на підприємствах деревообробної галузі.

Кор.: Який вік потерпілих на виробництві?

С. Я.: Від 22 до 50 років. Як правило, найчастіше трапляються нещасні випадки з працівниками, які працюють недавно, або навпаки – з працівниками з великим стажем.

Кор.: Які вживаються заходи з профілактики виробничого травматизму?

С.Я.: Це – інформування як працівників підприємств, де сталися нещасні випадки, так і пересічних громадян про причини виникнення травматизму та заходи з його попередження; організація навчання керівників, інженерів та відповідальних осіб з охорони праці на спеціальних курсах; надання необхідних консультацій страхувальникам, практичної допомоги в організації системи управління охороною праці на підприємстві, нормативно правовими актами з охорони праці; перевірки страховим експертом відділення Фонду підприємств і організацій з питань охорони праці, надання їм відповідних подань для вживання заходів, постійний контроль за їх виконанням, практична допомога в розробці необхідних нормативних документів з охорони праці, які діють в межах підприємства тощо.

Відділення виконавчої дирекції Фонду у Світловодському районі і надалі контролюватиме питання охорони праці та надаючи допомогу страхувальникам, аби для наших громадян створювалися безпечні умови праці.

"Світловодськ Вечірній".
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Val Dots Сьогодні, 20:36
  Милые дамы, брак с иностранцем — это реально! 1
  Val Dots-фото
  Тут подстава какая-то, у "жениха" на фото ногти длинные
 • Ольга Т Сьогодні, 15:40
  Козярчук, Френкель: от і виросли дітки 1
  Ольга Т-фото
  Московітська мова? Такой нет.Любит автор Козярчука.Хоть как-то укусить...Френкель приплачивает?
 • Pravdainukr Вчора, 21:09
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Pravdainukr-фото
  Керівник аналітичної служби підприємства Олена Михайлик, случайно не супруга Владимира Михайлика (бывшего директора Светловодск-сбыт)?

  Кто-то в курсе, как дела у бывшего руководства? :)
 • Засранетц Вчора, 17:37
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.

Top