Середа, 22 травня 2019
Події

Гідно нести високе звання прокурора

Гідно нести високе звання прокурораМинулої суботи, 12 лютого, в урочистій обстановці в приміщенні обласної філармонії колектив органів прокуратури Кіровоградщини склав Присягу працівника прокуратури.
Неповторності заходу надавала та обставина, що проводився він вперше за всю історію незалежної України. Вітаючи підлеглих з важливою подією, прокурор Кіровоградської області Олег Левицький наголосив, що вона сприятиме зростанню моральної та патріотичної складової діяльності працівників прокуратури, посиленню відповідальності за доручену державою справу. Пожвавлення серед присутніх вніс проникливий виступ заслуженого ветерана й колишнього прокурора області Володимира Івановича Легуна. Благословив прокурорів, які склали Присягу, протоієрей отець Андрій.


Святкового настрою додала мажорна музика військового оркестру. Урочистості завершилися колективним фотографуванням на пам'ять.

Прес-служба прокуратури області.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top