Середа, 22 травня 2019
Надзвичайні пригоди

Наслідки шквального вітру у Світловодську

Шквальні пориви вітру, зафіксовані у Світловодську минулими вихідними, змусили добре похвилюватись комунальні служби міста. Штормове попередження комунальники отримали іще у п'ятницю, тож, до роботи в аварійному режимі були готові.
На щастя, серйозних збитків стихія не завдала, однак, без проблем у минулі вихідні таки не обійшлося. Так, за інформацією начальника УЖКГ Володимира Семенова, в результаті шквального вітру було зламано гілки та повалено сухі дерева біля міського стадіону, по вулиці Єгорова та в районі парку культури і відпочинку. Наразі тривають роботи по їх прибиранню. Не витримали поривів вітру і рекламний щит, розташований в районі автостанції, і покрівля міського Палацу культури, якій стихія також завдала шкоди. Щодо пошкоджень житлового фонду міста, УЖКГ не повідомляє.


Але найбільше клопоту негода завдала Світловодському РЕМ ВАТ "Кіровоградобленерго". Як повідомив нам начальник підприємства Микола Шевченко, внаслідок сильних поривів вітру швидкістю 20-25 м/с, 12 лютого було пошкоджено дві повітряні лінії електропередач напругою 6кВ, які забезпечують електроенергією район Лісозаводу та 8 ліній напругою 10кВ на території Світловодського району. На території міста сухими гілками та фрагментами покрівель були пошкоджені 15 повітряних ліній напругою 0,4кВ; зафіксовано порив кабелю напругою 6кВ в районі Спецстрою. Для ліквідації поривів впродовж двох діб на території міста і району працювали чотири ремонтні бригади, завдяки оперативним діям яких, вже ввечері 13 лютого лінії електропередач було відновлено.

Олена ЄРУНОВА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top