Четвер, 20 червня 2019
Корисна інформація

Шановні роботодавці!

Шановні роботодавці!Законом України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" від 08.07.2010 № 2464-VI, який набрав чинності з 1 січня 2011 року, внесено зміни і доповнення до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" та Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Зокрема, цим Законом передбачено, що неподання звітності за формою 5-ПН про прийнятих працівників, затвердженої наказом Міністерства праці та соціальної політики від 19.12.2005 № 420, або за порушення термінів її подання, визначених Законом України "Про зайнятість населення", тягне за собою адміністративну відповідальність посадових осіб, підприємств, установ, організацій, які використовують найману працю, передбачену статтею 165-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Частиною 1 статті 165-3 зазначеного Кодексу передбачено відповідальність у вигляді штрафу від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Згідно частини 2 статті 165-3 зазначеного Кодексу - ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню, - тягнуть за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Окрім того, звертаємо увагу, що відповідно до пункту 4 статті 20 Закону України "Про зайнятість населення" підприємства, установи і організації незалежно від форми власності щомісяця подають центрам зайнятості адміністративні дані у повному обсязі про наявність вільних робочих місць (вакансій) (форма 3-ПН), у тому числі призначених для працевлаштування інвалідів, та про працівників, які працюють неповний робочий день (тиждень), якщо це не передбачено трудовим договором, або не працюють у зв'язку з простоєм виробництва з не залежних від них причин, і в десятиденний строк - про всіх прийнятих працівників у порядку, встановленому законодавством (форма 5-ПН).

За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців центру зайнятості за телефонами: 2-74-14. 7-39-90.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top