Четвер, 20 червня 2019
Влада

На засіданні виконавчого комітету

Учора, у середу, на засіданні виконавчого комітету було розглянуто 13 питань. Коротко про основні.
Кроком руш! До українського війська
Про організацію та проведення призову громадян на строкову військову службу у квітні-травні 2011 року присутнім доповів Микола Грінченко, заступник військового комісара.


Отож, у квітні-травні п.р. на строкову військову службу призиватимуться хлопці 1986-1993 р. н., яким до дня відправки у військові частини виповнилося 18 років і вони не мають права на відстрочку, а також громадян старшого призовного віку, які втратили право на відстрочку. За планом це 150 юнаків: 100 з міста та по 25 з Світловодського та Онуфріївського району.

Члени виконкому виконали всі формальності у зв’язку з цим: затвердили склад призовної комісії, комісії у справах альтернативної (не військової) служби, медичної комісії та розпорядок її роботи тощо.

Міліція традиційно має забезпечити підтримку громадського порядку на призовній дільниці в дні відправки призовників на обласний збірний пункт, а також в установленому Законом порядку проводити розшук, затримання і доставку призовників, які ухиляються від явки на медичну і призовну комісію без поважних причин. До речі, у місті діє оперативна група з розшуку та доставки призовників, які ухиляються від призову та відправки до війська.

Допомагають тим, хто опинився у складних життєвих обставинах
Про роботу Світловодського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за 2010 рік присутнім розповіла його директор Олена Куценко. Нагадаємо, що центр заснований Світловодською міською радою 1994 року і покликаний забезпечувати організацію та проведення соціальної роботи із соціально незахищеними категоріями сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

"Усі найгостріші проблеми беруть свій початок у сім'ї, – переконана О. Куценко, – в основному джерелі фізичного та духовного оновлення суспільства. Протягом 2010 року в місцевому банку даних центру перебувало 27 сімей, де виховується 56 дітей, які опинились в складних життєвих обставинах".

В рамках спеціалізованого формування Служба соціальної підтримки сімей протягом звітного періоду спеціалістами центру проводилась робота з такими категоріями: сім'ї та діти, які опинилися у складних життєвих обставинах (їм протягом року спеціалістами центру було надано 746 індивідуальних послуг); діти та молодь з функціональними обмеженнями, з якими неодноразово проводилися різні заходи і надавалась благодійна допомога (під час акції "Пасхальні дзвони", II міський відкритий фестиваль "Вітрила надій", благодійної акції "Зернятко" до Дня інваліда та інші); діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Під соціальним супроводом центру 2010 року перебувало 4 таких особи, це – випускники школи-інтернату №1. Двох з них, завдяки роботі спеціалістів центру, влаштовано на пільгове навчання до Кременчуцького ПТУ №6 з подальшим працевлаштуванням. Під соціальним інспектуванням центру перебувала одна особа-випускник школи-інтернату №1.

Вирішенням проблем такої категорії дітей є влаштування їх в сім'ї опікунів, прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу. Станом на 1 січня 11 року в місті створено та діють 2 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 14 дітей та 2 прийомні сім'ї, в яких виховується 3 дітей. Всі сім'ї перебувають під соціальним супроводом міського центру та за потреби отримують невідкладну соціальну допомогу спеціалістів центру.

Здійснювалась також робота з неповнолітніми та молоддю, чиє покарання не пов'язане з позбавленням волі (проведена відповідна соціальна робота із 117 особами, з яких 11 – неповнолітніх та 106 – молодь до 35 років).

Спеціалістами центру здійснюється робота з профілактики негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі. Багато уваги потребують діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування в плані підготовки їх до самостійного життя та соціальної адаптації.

Варто зауважити, що при центрі щопонеділка та щосереди працює Гаряча лінія "Телефон довіри" 72821. Тут спеціалісти нададуть кваліфіковану соціально-психологічну, соціально-медичну, юридичну та інформаційну допомогу особам, які опинилися у складних життєвих обставинах. За 2010 рік було прийнято 507 звернень з різних питань.

У Світловодську, при міському центрі, протягом 2010 року здійснювало свою роботу спеціалізоване формування Школа волонтерів, в якій працюють 53 волонтери. Вони залучалися до проведення профілактичних заходів (бесід, лекцій, відеолекторіїв, тренінгів в навчальних закладах міста, МРЦЗ, пришкільних та оздоровчих таборах) та до акцій Всеукраїнського, обласного та міського масштабу.

Протягом року всі заходи проведені за рахунок благодійних коштів. На їх проведення центром було залучено більше 12 тисяч гривень. Члени виконкому взяли інформацію до відома.

Найактивніше присутні обговорювали останнє питання – "Про розгляд діяльності аптечних закладів міста". Але детально про це – у наступному номері.

"СВ".Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top