Середа, 20 лютого 2019
Влада

На засіданні виконкому

Минулого четверга на засіданні виконавчого комітету його старий склад зібрався востаннє і розглянув понад 30 питань.
Наступного разу збереться новий склад виконкому з 15 осіб, причому п’ять – з минулого (Ю. Котенко, В. Туманов, О. Пасько, В. Тербан, С. Яременко). Нові прізвища – у матеріалі «На сесії міської ради». Коротко про основні питання, розглянуті 26 листопада.


Діти та спорт
Члени виконкому дали дозвіл управлінню освіти на безоплатне надання приміщень спортивних зал в ЗОШ №8, 9, 10 та СЗНЗ №7 для проведення занять вихованців ДЮСШ №1, звільнивши від сплати комунальних послуг та експлуатаційних витрат до 31 травня 2011 року.

Чи зазеленіє місто навесні?
Майже всі питання, що доповідав Володимир СЕМЕНОВ, начальник УЖКГ, стосувалися знесення аварійних дерев у різних районах міста (як правило, це старезні тополі, які дійсно несуть загрозу життю та здоров’ю мешканців Світловодська). Члени виконкому дали згоду на знесення 52-ох, але, зауважив Ю.Котенко, навесні буде проведено комплексну перевірку висаджених натомість. Людмила Гетманець, заступник міського голови з житлово-комунальних питань, найближчим часом має підготувати інформацію щодо знесення та висадження дерев за півроку. Володимир Лаврентійович принагідно нагадав: біда не в тому, що дерева не висаджують на місце знесених – їх висаджують в обов’язковому порядку, але дуже малий відсоток їх приймається, бо за тендітною рослинкою треба добре доглядати. А ось це не завжди робиться.

Свято наближається!
А з ним і новорічні приємні клопоти, радощі та турботи. Члени виконкому затвердили місця дислокації передноворічної торгівлі ялинками та прикрасами: це – місце по вул. Леніна (біля ТОВ "Всесвіт"); вул. Леніна (майданчик біля торговельного центру "Рось"); бул. К.Маркса (навпроти будинків №1 та №1-а); вул. Леніна (біля будинку №106); вул. Леніна (зупинка "Райлікарня"); вул. В.Бойка,4 (біля магазину "Чарівниця"); вул. Конька (майданчик між будинками №29-31); майданчик на розі вул. Будівельників/Калініна; вул. Дружби, 7 (біля магазину "Дружба"); вул. Закамінна (майданчик м-р Ревівка); вул. Леніна (майданчик біля житлового будинку №41); вул. Чайковського (майданчик біля будинку №4-а). Плата за здійснення виїзної торгівлі новорічними ялинками та прикрасами складає 17 гривень в день і надходить бо міського бюджету.

У місцях, визначених даним рішенням, а також на ринках та вулицях, в підприємствах дрібно-роздрібної торгівлі (кіосках, палатках, з лотків тощо) продаж піротехніки заборонено!

Продавці мають утримувати місця виїзної торгівлі в належному санітарному стані. Несанкціоновану торгівлю присікатиме міліція спільно зі спеціалістами управління економіки, ресурсів та розвитку міста. Продавці ялинок повинні мати на свій товар відповідні документи, які також будуть перевірятися.

Туберкульоз. Ситуація непроста
Інформацію про виконання міської програми протидії захворювання на туберкульоз у 2007-2011 р.р. присутнім надала райфтизіатр Світлана БЕРЕЗЮК. Вона повідомила, що епідемічна ситуація з туберкульозу залишається напруженою. «Захворюваність активними формами туберкульозу дещо збільшилась, – сказала Світлана Володимирівна, – так за 9 місяців 2010 року захворіло 18 осіб, відповідно 32,3 на 100 тис. нас, проти 14 за такий період минулого року (29,1 на 100 тис. нас), з відкритими формами туберкульозу цього року виявлено 5 хворих (28%), минулого (за 9 місяців) 9 хворих (64%). Спостерігається зменшення питомої ваги хворих з занедбаними формами туберкульозу: за 9 місяців 2010 року виявлено 1 хворого (5%), за 9 місяців 2009 року – 7 (50%). З вини медичних працівників занедбаних випадків не зареєстровано».

Для виявлення туберкульозу серед населення проводиться туберкулінодіагностика та флюорографічне обстеження, яке за 9 місяців ц.р. пройшли 20290 осіб, що на 315 більше проти минулого року. Проводиться обстеження мокротиння методом бактеріоскопії мазка, за 9 місяців 2010 року виявлено 54 позитивних мазка.

Туберкулінодіагностикою охоплено 4931 (74%) дітей проти 4583 (69%) дитини у 2009 році. Показник поліпшився за рахунок виділених коштів з місцевого бюджету для придбання туберкуліну. За звітний період дітей, які б захворіли на туберкульоз, немає.

Проблемним залишається питання фінансування протитуберкульозних заходів, а саме: забезпечення деззасобами хворих на активну форму туберкульозу для проведення поточної дезінфекції, відсутність безкоштовного флюорографічного обстеження та відсутність комп'ютера в протитуберкульозному диспансерному відділенні, який необхідний для створення електронного реєстру.

На маршруті №7 новий-старий перевізник
Ситуацію з перевізником на маршруті №7 прояснила начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста Ірина РАДЧЕНКО. Не так давно стан перевезень фірмою «Фаетон плюс» у цьому напрямку було визнано незадовільним, йому було також вказано на невиконання договірних зобов'язань, взятих після проведення конкурсу, в частині оновлення рухомого складу, дотримання затверджених паспортом маршруту графіків руху тощо. У разі невиконання цих зобов’язань, попередили «Фаетон плюс» (скарги на цього перевізника надходили регулярно), договір буде розірвано в односторонньому порядку. Замовники його, договір, таки розірвали і перевезення почав здійснювати ПП О. Кобець. Пізніше «Фаетон» через суд відновив право перевезень і нарікання саме на його роботу почали надходити знову.

25 листопада вже керівництво ПП «Фаетон плюс» звернулося з пропозицією розірвати договір про здійснення перевезень пасажирів у цьому напрямку. Виконком погодив це рішення і дав згоду на призначення перевізником для роботи на автобусному маршруті №7 «Бульвар К. Маркса – смт. Власівка» з 27 листопада знову ж таки приватного підприємця О. Кобця.

Тетяна ЗИМА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top