Четвер, 20 червня 2019
Кримінал

Збройний напад розкрито. Вбивця 19-річного юнака постане перед судом. Вбивцю немовляти розшукують

Перший заступник начальника Світловодського міськрайвідділу внутрішніх справ, начальник кримінальної міліції, майор Андрій ГУЛИЙПерший заступник начальника Світловодського міськрайвідділу внутрішніх справ, начальник кримінальної міліції, майор Андрій ГУЛИЙ"Читачів цікавить як просувається розслідування злочинів, які скоєні на території нашого міста останнім часом. Що ви можете повідомити з цього приводу?", — з таким запитанням ми звернулися до першого заступника начальника Світловодського міськрайвідділу внутрішніх справ, начальника кримінальної міліції, майора Андрія ГУЛОГО.
Він повідомив, що збройний напад на підприємство "Віктор і К" (торгова марка "Королівський смак"), який стався 24 вересня, розкрито. Четверо злочинців затримані і зараз перебувають під слідством. Всі вони жителі міста Кременчука. Двоє з них возили на підприємство кисень, вивчили ситуацію, склали план, залучили до його реалізації ще двох друзів і скоїли зухвалий злочин: пограбували підприємство вдень на майже півмільйона гривень, погрожуючи касиру та охоронцям зброєю. Частину грошей вилучено і повернуто власнику.


Розслідування кривавої драми на вулиці Ватутіна, яка сталася 26 вересня, завершується. Цілком ймовірно вбивця 19-річного юнака — його батько постане перед судом вже цього місяця. Його так і не заарештували. За рішенням прокуратури він чекає свого покарання вдома, бо після інсульту зникнути з поля зору правоохоронців не зможе.

Звернення до жителів міста про допомогу у пошуках матері, яка 15 жовтня за версією слідства задушила і викинула немовля на набережній навпроти будинків №54-56 по вулиці Приморській, та оперативно-пошукові заходи співробітників міліції результату не дали. Породілля — вбивця безслідно зникла.

Тетяна ДРОЗДОВА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top