Понеділок, 20 травня 2019
Економіка

Звіт начальника управління Пенсійного фонду України в м.Світловодськ Короткої Марії Григорівни про роботу управління за 9 місяців 2010 року

Начальник Пенсійного фонду України у м.Світловодську Марія КороткаНачальник Пенсійного фонду України у м.Світловодську Марія КороткаЗа 9 місяців поточного року в порівнянні до відповідного минулого періоду темпи росту власних надходжень становили 111,9%, а видатки на виплату пенсій збільшилися на 124,3%. Планові показники виконано на 99,4%. При цьому забезпеченість власними коштами до видатків на виплату пенсій становить 33,1%.
Надходження страхових внесків до нарахованих становлять 94,6%, це свідчить про зростання заборгованості до бюджету Фонду. Станом на 01.10.2010р. 25 суб’єктів господарювання винні пенсіонерам міста понад 5 млн. грн., а найманим працівникам – страховий стаж. Найбільші суми дієвого боргу мають: ТОВ "Світловодський завод "Скло", ТОВ "Тімбер", Пансіонат "Славутич" та підприємства комунальної форми власності – СМКП "Зелене господарство", ВГОКВП "Дніпро – Кіровоград", СМКП "Шляховик", ТРК "41-й канал".


Через постійне оскарження судових ухвал різними учасниками процесу чимала кількість бюджетоутворюючих підприємств знаходиться в стадії банкрутства тривалий час, що стримує завершення процедури та надходження коштів.

В бюджеті Фонду по місту на 2010 рік з врахуванням змін, які відбулися в законодавстві, передбачено надходження 3,6 млн. грн. від платників, що обрали спрощену систему оподаткування. Треба відзначити, що переважна більшість "спрощенців" з розумінням віднеслися до того, що сплачувати страхові внески необхідно. Так, з початку року вже вдалося зібрати понад 1,7 млн. грн., а 779 підприємців здійснили доплату до мінімального страхового внеску.

Протягом звітного періоду управлінням Фонду в місті призначено пенсії 680 громадянам, проведено перерахунки 469 особам, направлено 21 клопотання про встановлення пенсій за особливі заслуги відповідно до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною", забезпечено додержання встановлених строків призначення та виплати пенсій. Проведено черговий перерахунок пенсій в зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму з 01.10.2010р. Пенсії профінансовано в повному обсязі та у встановлені терміни. Станом на 1 жовтня 2010 року середній розмір пенсії склав 1177,54 грн. і зріс в порівнянні з відповідним періодом 2009 року (955,94 грн.) на 23,2%.

З метою заощадження видаткової частини бюджету Фонду управлінням проводилась робота щодо залучення пенсіонерів до виплати пенсій через банківські установи. Станом на 01.10.2010 р. чисельність таких пенсіонерів склала 7405 осіб, що становить 44,8 відсотки загальної чисельності пенсіонерів. Економія коштів становила 718,8 тис. грн.

Продовжено співпрацю із соціальними партнерами щодо забезпечення прав застрахованих осіб. Надіслано 32 звернення щодо порушень в оплаті праці, у 24 випадках соціальні партнери залучались до розгляду результатів перевірок. За підсумками спільної роботи 18 матеріалів надіслано до правоохоронних органів.

Протягом 9 місяців 2010 року забезпечено щомісячно прийом, обробку та проходження усіх технологічних контролів звітів майже 650 страхувальників. Продовжено роботу по розвитку системи подання звітів до управління Пенсійного фонду України в місті в електронній формі.

Проведено 11 перевірок банківських установ, 4 поштових відділення зв’язку, тричі перевірено Центр поштового зв’язку. За результатами перевірок порушень не виявлено.

Під постійним контролем знаходиться питання забезпечення конституційних прав громадян на звернення, створення належних умов для їх реалізації. Протягом звітного періоду до управління Пенсійного фонду в місті надійшло 161 звернення, що на 140% більше порівняно з відповідним періодом 2009 року (115 звернень). Збільшення звернень громадян викликано, в першу чергу, проведеними перерахунками в зв’язку із затвердженням нових розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік". На виїзних прийомах прийнято 106 жителів міста.

Протягом 9 місяців поточного року проведено 601 ефірних трансляцій виступів на телебаченні, опубліковано 16 матеріалів у пресі. Організовано робочу зустріч із соціальними партнерами, 30 семінарів для роботодавців. Проведено 32 зустрічі із трудовими колективами на яких були присутні 761 особа. Індивідуальною роботою у громадських приймальнях, на прийомах охоплено 143 громадянина. На телефонну «гарячу лінію» управління звернулося 354 громадян. Розповсюджено 1002 примірників друкованої продукції.

Тож, роботу управління і надалі буде спрямовано на виконання доручень Президента, уряду, наказів та вимог Пенсійного фонду України.

Начальник управління Пенсійного фонду України в м.Світловодськ
Коротка М.Г.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top