Четвер, 20 червня 2019
Спорт

У Кіровограді пройшли змагання з автомотоспорту

У Кіровограді пройшли змагання з автомотоспортуУ Кіровограді пройшли змагання з автомотоспортуЗмагання на призи міського голови Кіровограда пройшли 12 вересня у Кіровограді на картодромі "Каскад" та зібрали гонщиків з обласного центру, Бобринця, Сміли, Черкас, Узіна, Борисполя та Одеси.
Найчисельнішими була боротьба за участю картингістів, де за нагороди у чотирьох класах боролися 48 гонщиків.


У класі "Вільний" переможцем став Роман Гордієнко зі Сміли. Серед гонщиків класу "Піонер–Б" Назар Федоренко з міста Узін не дав шансів суперникам та підійнявся на п’єдестал у ранзі чемпіона змагань. Найвправнішим у класі "Піонер-Н" був господар змагань, кіровоградець Ярослав Луньов. Нещодавній переможець всеукраїнських змагань з картингу у Вінниці кіровоградець Олег Третяк підтвердив невипадковість попередньої перемоги та довів свою високу кваліфікацію у класі "Популярний" — І місце.

Серед мотоциклів боротьба за нагороди велася у двох класах. У класі "Вільний" перше місце посів Сергій Сафонов з Бобринця, а серед гонщиків класу "Чезет" переміг Руслан Мурашковський з Черкас.

Змагання були організовані громадською організацією СТК "Екстрім спорт" за сприяння міського голови Володимира Пузакова.

Директор міського центру науково-технічної творчості "Каскад" Дмитро Бородай, сайту "Спорт-центр" розповів, що організація змагань пройшла на високому рівні.

"Близько семи гектар території, де проходили змагання напередодні прибрали, вичистили завдяки міській владі. Зараз ми бачимо зацікавленість керівництва міста у популяризації автомотоспорту у Кіровограді, особливо після змагань, які ми у червні провели на Завадівці. Ті змагання показали наскільки населення скучило за автомотогонками, зібравши на оточуючих пагорбах тисячі вболівальників. Більшість учасників нинішніх змагань — це вихованці гуртків "Каскада", у яких загалом займається 430 чоловік віком від 5 до 18 років. Надалі ми плануємо зробити змагання у Кіровограді традиційними" — розповів Дмитро Бородай.

"Спорт-центр"Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top