Четвер, 15 листопада 2018
Спорт

Володимир Кличко: Боявся раптового удару Пітера

Володимир Кличко захистив свої пояси. APВолодимир Кличко захистив свої пояси. APЧемпіон WBO і IBF у важкій вазі Володимир Кличко після перемоги над Семюелом Пітером розповів про тактику поєдинку, засновану на витримці і боязні пропустити зустрічний удар.
Про часті клінчі і удари правою: "Входження в клінч не було частиною моєї тактики. Просто я не хотів уникати силової боротьби, як це було в першому бою проти Пітера, і дозволяти йому чинити на мене тиск. З цієї причини вирішив пресингувати його, атакувати і нав'язувати єдиноборства. Звідси і клінчі, і інтенсивна робота правою".

Про скляне підборіддя і бомби Пітера: "Я бачив удари Пітера і йшов від них. Влучив би він хоча б один раз, моє скляне підборіддя розсипалося б, і його було б уже не зібрати. Впевненість не покидала мене і в ті моменти, коли я бачив, що Пітер прикладає максимум зусиль під час завдання удару. І хоча вони йшли повз, я розумів, що летять справжні бомби, тому, повторюся, посилено працював правою".

Про пізній нокаут: "У ході бою я помітив, що Пітер здає, як в плані фізичних кондицій, так і в плані реакції, тому я розумів, що по ходу бою у нього будуть вичерпуватися сили".

Про родинний пресинг: "Сьогодні на бою був присутній мій десятирічний племінник Єгор. На мене це чинило додатковий тиск, адже біля рингу було відразу двоє Кличків — Віталій і його син.

За матеріалами: sportbox.ru
ua.korrespondent.net
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • Nataha

  • 13 вересня 2010 18:42
    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Клички- чемпионы! Всегда смотрю бокс, когда они дерутся! bully
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top