Середа, 22 травня 2019
Спорт

Кіровоградська гімнастка Валентина Голенкова – чемпіонка України!

Кіровоградська гімнастка Валентина Голенкова – чемпіонка України!Другий день чемпіонату України зі спортивної гімнастики вчора став тріумфальним для кіровоградської гімнастки МС Валентини Голенкової. Вихованка СДЮШОР "Надія" та обласної школи вищої спортивної майстерності стала чемпіонкою України у багатоборстві за сумою чотирьох видів – опорного стрибка, вправ на брусах, колоді та вільних вправах, набравши 56,167 бали.
В десятку потрапила ще одна кіровоградка Ольга Токарчук – вона сьома. Єдина представниця Кіровоградщини на перших юнацьких Олімпійських іграх, які нещодавно пройшли у Сінгапурі Аліна Кравченко посіла 14-е місце.


Вчора ж відбулися командні змагання серед чоловіків та індивідуальні у багатоборстві.

Нажаль, за відсутності травмованого лідера кіровоградської команди Віталія Арсеньєва, якому минулого місяця зробили операцію на плечі, наша недоукомплектована збірна області у складі майстрів спорту Георгія Петросяна, Ярослава Гончаренка та Максима Бондаря на 10-му місці замкнула список підсумкового протоколу командних змагань. чемпіонами України стали гімнасти з Києва.

Багатоборство (сума балів на вільних вправах, коні, кільцях, опорному стрибку, брусах та перекладині) виграв киянин Максим Куксенков. Найкращим результатом кіровоградців стало 13-е місце Георгія Петросяна.

Сьогодні ж п’ятого вересня почалися фінальні змагання в окремих вправах. Чоловіки визначали кращих у вільних вправах, коні та кільцях, жінки – на брусах та в опорному стрибку.

Завтра з 10-ї години фінальні змагання в окремих видах продовжаться. У чоловіків на перекладині, брусах та стрибку, у жінок на колоді та вільних вправах.

Після їхнього завершення буде сформовано остаточний склад збірної України для участі у чемпіонаті світу, який з 9 по 25 жовтня пройде у Нідерландах.

Багатоборство (чоловіки)
1. Куксенков Микола (м. Київ) 90,45 бали
2. Супрун Олександр (Луганськ) 87,75 бали
3. Наконечний Віталій (м. Запроріжжя) 87,35 бали
….13. Петросян Георгій (м. Кіровоград) 80,60 бали
….36. Гончаренко Ярослав (м. Кіровоград) 57,15

Багатоборство (жінки)
1. Голенкова Валентина (м. Кіровоград) 56,167 бали
2. Коваль Анастасія (м. Київ) 54,700 бали
3. Кисла Ангеліна (м. Київ) 54,467 бали
….7. Токарчук Ольга (м. Кіровоград) 49,767 бали
….14. Кравченко Аліна (м. Кіровоград) 46,233 бали
….16. Лункан Анастасія (м. Кіровоград) 44,500 бали

sc.kr.uaДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top