Четвер, 20 червня 2019
Кіровоградщина

Кіровоградська ОДА хоче збудувати в 5 районах стадіони на 1500 місць

Кіровоградська ОДА хоче збудувати в 5 районах стадіони на 1500 місцьКошти для будівництва стадіонів на 1500 місць повинні передбачити в проектах бюджетів на 2011 рік Знам’янська, Кіровоградська, Компаніївська, Світловодська та Устинівська райдержадміністрації.
Про це йдеться в розпоряджені голови Кіровоградської ОДА Сергія Ларіна, текст якого має «Кіровоград.proUA.com».


Окрім цього, в ньому зобов’язано Світловодську райдержадміністрацію передбачити у проекті бюджету на 2011 рік кошти для відкриття та функціонування дитячо-юнацької спортивної школи.

Також розпорядженням голів РДА зобов’язано збільшити видатки на навчально-спортивну роботу до всеукраїнського рівня – 20% від загальних обсягів фінансування на утримання дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Управління освіти й науки ОДА — забезпечити відкриття спеціалізованих класів спортивного напрямку, починаючи з 2011/2012 навчального року, введення до штатних розписів дошкільних навчальних закладів (дитячих садків) посади інструкторів з фізичної культури.

Управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації доручено забезпечити проведення обов’язкових медичних оглядів працівників спортивних шкіл області.

Головам райдержадміністрацій та рекомендовано міським головам — забезпечити залучення до занять в дитячо-юнацьких спортивних школах до 13 відсотків (зараз 10,4% — «Кіровоград.proUA.com») дітей та молоді від загальної кількості учнівської молоді 6-18 років.

kirovograd.proua.comДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • DEN

  • 8 вересня 2010 11:39
    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Футбол - сила!!!!
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top