Неділя, 19 травня 2019
Культура

Книга шукає друга!

Книга шукає друга!19 серпня центральна міська бібліотека вийшла на Бульварний спуск з пересувною виставкою.
Це були останні літні дні, мешканці міста проводили вільний час у різноманітних місцях відпочинку. Для тих, хто відпочивав на Бульварному спуску у цей святковий день (19 серпня – другий Спас та День пасічника), бібліотекарі центральної міської бібліотеки С. Дерев’янко та Г. Галіченко організували яскраву виставку-діалог "Веселе свято меду".


Думку про те, що переважна більшість людей стали байдужими до книги, спростувала і книжкова виставка-панорама "Книжкове розмаїття", яка відображала нові книжкові надходження художньої літератури до бібліотеки. Виставлені книги приваблювали різновікових читачів, і всі знаходили для себе або розвагу або корисну інформацію, запрошували бібліотекарів і надалі організовувати цікаві виставки у вихідні дні.

За словами організаторів книжкових виставок, їх дуже тішила думка, що відпочинок світловодців – це не тільки пиво, гучні компанії, а й читання літератури, бо вони переконані: людина читаюча – людина розумна.

Запрошуємо до центральної міської бібліотеки, що знаходиться по вул. Приморська, 54, всіх бажаючих ознайомитися з новинками літератури.

Адміністрація центральної міської бібліотеки.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top