Вівторок, 25 червня 2019
Влада Фоторепортаж

На 78 сесії міської ради

На 78 сесії міської ради27 липня у приміщенні міського Палацу культури пройшло пленарне засідання сімдесят восьмої сесії Світловодської міської ради п'ятого скликання. На початок засідання у залі були присутні 33 народні обранці.
На початку сесії секретар міської ради урочисто привітав із нагородженням почесною відзнакою Світловодської міської ради "За заслуги перед Світловодщиною" поета, краєзнавця, заслуженого журналіста України Владислава Журавського. Крім того була зачитана Подяка депутату обласної ради Івану Марону від мешканців вул. Зеленої (сел. Власівка) за допомогу у вирішенні питання газифікації їхніх будинків.


Після урочистостей включили до порядку денного декілька питань, зокрема про стан та ремонт ліфтів у багатоповерхових будинках та балансоутримувача будинку №67 по вулиці Леніна.

На 78 сесії міської ради
Розпочали свою роботу народні обранці із розгляду уточнення бюджету. Щоправда, мова йшла не стільки про перерозподіл коштів, скільки про приведення різноманітних положень до відповідності вимогам бюджетного законодавства. Наступним пунктом було прийнято кошти із районного бюджету до міського на утримання закладів охорони здоров'я за обслуговування ЦРЛ мешканців Світловодського району.

На 78 сесії міської ради
Далі слово надали начальнику управління праці та соціального захисту населення Олені Балюк, яка представила депутатам зміни до положення про надання одноразової адресної допомоги незахищеним верствам населення, які опинилися у складних життєвих умовах. Докладніше про положення та про процедуру отримання допомоги "Вечірка" неодмінно напише в одному з найближчих номерів.

На 78 сесії міської ради
У блоці питань житлово-комунальної сфери начальник управління ЖКГ Володимир Семенов звернувся до депутатів із проханням внести зміни до рішення міської ради щодо захисту майнових інтересів територіальної громади в разі відчуження майна підприємств комунальної власності. Це необхідно зробити для того, аби не порушувати закон, розпочинаючи процедуру банкрутства комунального підприємства "Зелене господарство". Проте, вислухавши пропозицію голови планово-бюджетної комісії Любов Чекаленко, вирішили просто окремим рішенням надати дозвіл КП почати процедуру банкрутства.

Це вирішує проблему, не загрожуючи нашкодити іншим комунальним підприємствам. Наступним рішенням ліквідували КП "Карат", функції якого надалі виконуватиме КП "Міськсвітло".

На 78 сесії міської ради
І останнім в цьому переліку було питання щодо визначення балансоутримувача будинку №67 по вулиці Леніна. Щоправда, цьому заперечував депутат Олександр Коротич, який намагався пояснити депутатам, що питання вимагає більш детального вивчення. Колеги його слова взяли до уваги, але проект рішення підтримали.

На 78 сесії міської ради
Після цього розглянули 29 питань врегулювання архітектурно-земельних відносин і наостанок заслухали Володимира Семенова з приводу ремонту ліфтів. Якщо коротко, то Володимир Лаврентійович зазначив, що питання не просто опрацьовується, а й знаходиться у завершальній стадії. Віталій Юшко зі свого боку запевнив присутніх, що буквально протягом 3-5 днів його буде вирішено.

На 78 сесії міської ради

Микола ШВЕРНЕНКО,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живие, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top