П’ятниця, 16 листопада 2018
Влада Фоторепортаж

На 78 сесії міської ради

На 78 сесії міської ради27 липня у приміщенні міського Палацу культури пройшло пленарне засідання сімдесят восьмої сесії Світловодської міської ради п'ятого скликання. На початок засідання у залі були присутні 33 народні обранці.
На початку сесії секретар міської ради урочисто привітав із нагородженням почесною відзнакою Світловодської міської ради "За заслуги перед Світловодщиною" поета, краєзнавця, заслуженого журналіста України Владислава Журавського. Крім того була зачитана Подяка депутату обласної ради Івану Марону від мешканців вул. Зеленої (сел. Власівка) за допомогу у вирішенні питання газифікації їхніх будинків.

Після урочистостей включили до порядку денного декілька питань, зокрема про стан та ремонт ліфтів у багатоповерхових будинках та балансоутримувача будинку №67 по вулиці Леніна.

На 78 сесії міської ради
Розпочали свою роботу народні обранці із розгляду уточнення бюджету. Щоправда, мова йшла не стільки про перерозподіл коштів, скільки про приведення різноманітних положень до відповідності вимогам бюджетного законодавства. Наступним пунктом було прийнято кошти із районного бюджету до міського на утримання закладів охорони здоров'я за обслуговування ЦРЛ мешканців Світловодського району.

На 78 сесії міської ради
Далі слово надали начальнику управління праці та соціального захисту населення Олені Балюк, яка представила депутатам зміни до положення про надання одноразової адресної допомоги незахищеним верствам населення, які опинилися у складних життєвих умовах. Докладніше про положення та про процедуру отримання допомоги "Вечірка" неодмінно напише в одному з найближчих номерів.

На 78 сесії міської ради
У блоці питань житлово-комунальної сфери начальник управління ЖКГ Володимир Семенов звернувся до депутатів із проханням внести зміни до рішення міської ради щодо захисту майнових інтересів територіальної громади в разі відчуження майна підприємств комунальної власності. Це необхідно зробити для того, аби не порушувати закон, розпочинаючи процедуру банкрутства комунального підприємства "Зелене господарство". Проте, вислухавши пропозицію голови планово-бюджетної комісії Любов Чекаленко, вирішили просто окремим рішенням надати дозвіл КП почати процедуру банкрутства.

Це вирішує проблему, не загрожуючи нашкодити іншим комунальним підприємствам. Наступним рішенням ліквідували КП "Карат", функції якого надалі виконуватиме КП "Міськсвітло".

На 78 сесії міської ради
І останнім в цьому переліку було питання щодо визначення балансоутримувача будинку №67 по вулиці Леніна. Щоправда, цьому заперечував депутат Олександр Коротич, який намагався пояснити депутатам, що питання вимагає більш детального вивчення. Колеги його слова взяли до уваги, але проект рішення підтримали.

На 78 сесії міської ради
Після цього розглянули 29 питань врегулювання архітектурно-земельних відносин і наостанок заслухали Володимира Семенова з приводу ремонту ліфтів. Якщо коротко, то Володимир Лаврентійович зазначив, що питання не просто опрацьовується, а й знаходиться у завершальній стадії. Віталій Юшко зі свого боку запевнив присутніх, що буквально протягом 3-5 днів його буде вирішено.

На 78 сесії міської ради

Микола ШВЕРНЕНКО,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top