Вівторок, 18 червня 2019
Події

Аби більше дізнатись про сімейне право, здоровий спосіб життя та права дитини

Аби більше дізнатись про сімейне право, здоровий спосіб життя та права дитиниВ рамках проекту «Мережа громадянської освіти: правова освіта молоді», за сприяння Обласної інформаційної служби з актуальних питань жіноцтва, фахівці Інформаційно-ресурсного центру Центральної міської бібліотеки підготували новий тренінг на тему «Сімейне право, здоровий спосіб життя, права дитини».
Цього разу цікавою тренінговою роботою, яка, до речі, вважається фахівцями найбільш сучасним та ефективним методом активного навчання, були охоплені майже всі навчальні заклади міста. Зокрема школи №1, 4, 5, 10.
Днями до ЦМБ завітали старшокласники НВК №4, аби більше дізнатись про сімейне право, здоровий спосіб життя та права дитини. Робота з учнями була організована поетапно. І першим блоком тренінгу стало саме сімейне право.


Що таке сім’я? Навіщо потрібна родина? Чому з давніх-давен і до сьогодні вважається нормою створення сім’ї, виховання дітей, налагодження спільного побуту та проведення дозвілля? Саме на ці питання дала вичерпні та змістовні відповіді тренер Інформаційного центру Ніна Шмакова, яка розглянула поняття «сім’я» з різних боків, в тому числі і з законодавчого.

Результатом роботи цього блоку тренінгу стало практичне завдання «Якою я бачу свою майбутню сім’ю?»

Не менш цікавими були і теми здорового способу життя та прав дитини, під час обговорення яких учні брали участь у рольових, правових, творчих та діагностичних іграх.

Жваве обговорення своєї позиції спочатку в командах, а потім змістовні відповіді яскраво свідчили про неабияку обізнаність дітей в цьому питанні, власне бачення вирішення проблеми зміцнення сім’ї та покращення здоров’я.

Важливим елементом тренінгу було те, що кожну відповідь учасника заходу коментували фахівці міськрайонного управління юстиції, які останнім часом активно беруть участь у заходах на правову тематику, що проходять в Центральній міській бібліотеці.

Аби більше дізнатись про сімейне право, здоровий спосіб життя та права дитиниАби більше дізнатись про сімейне право, здоровий спосіб життя та права дитиниАби більше дізнатись про сімейне право, здоровий спосіб життя та права дитини
Аби більше дізнатись про сімейне право, здоровий спосіб життя та права дитиниАби більше дізнатись про сімейне право, здоровий спосіб життя та права дитини


Тетяна ГОЛОВАЧОВА,
провідний бібліограф ЦМБС.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top