Понеділок, 20 травня 2019
Відео Влада Фоторепортаж

2008 рік: підсумки роботи

2008 рік: підсумки роботи25 грудня у кабінеті міського голови відбулася остання в 2008 році підсумкова прес-конференція за участю представників влади та структурних підрозділів виконавчого комітету. Кожен із них дав загальну оцінку роботи свого підрозділу в 2008 році.


Геннадій Френкель, секретар міської ради:
– У першу чергу, хочу привітати всіх світловодців та гостей міста із новорічними святами, а також зі святом Католицького Різдва (25 грудня) та Хануки (22-29 грудня).

Підводячи підсумки року, варто зазначити, що він був дуже непростий і для нашої держави, і для міста, і для кожної окремої української сім’ї. Але спільними зусиллями в рамках проекту «Громадою відродимо місто» нам вдалося досягти серйозних результатів, і, головне те, що нам вдалося переконати більшість у тому, що разом ми можемо зробити ще більше.

У 2008 році нам вдалося залучити до міста максимальну кількість інвестицій з державного бюджету, більш-менш стабілізувати політичну ситуацію в місті. І навіть з урахуванням економічної та політичної кризи в державі (з незалежних від нас причин), ми сподіваємося на те, що у 2009 році ми зможемо подолати наслідки цієї кризи.

Юрій Лукинський, перший заступник міського голови:
– Пріоритетний напрямок 2008 року – залучення державних інвестицій для розвитку соціальної інфраструктури нашого міста. Завдяки цим коштам нами відремонтовано 83 м’які покрівлі, 15 шиферних дахів, на 6 вулицях відремонтували дорожнє покриття. Проведено ремонтні роботи на санітарно-технічному переході та оновлено хлораторну водоканалу. Впроваджено програми з енергозбереження по тепломережі. Варто зазначити, що це відбувалося за підтримки нашого депутатського корпусу, завдяки зусиллям спеціалістів виконавчого комітету тощо. Сподіваємося продовжити ці тенденції і наступного року.

До того ж є ще одна новина. Настала справжня зима і водосховище вкривається кригою. Любителі зимової риболовлі вже готуються до відкриття сезону. У зв’язку з цим ми плануємо наступного тижня привезти до Світловодська аеро-глісер (човен, на повітряній подушці) для рятувальних цілей, який може пересуватися не тільки по воді, а й по льоду. Та попри це, хочу звернутися до рибалок з проханням поводитися на льоду обережно і не давати нагоди випробовувати глісер на ділі.

Роман Петров, заступник міського голови з питань ЖКГ:
– Більшу частину того, що було заплановано, ми встигли виконати. Великі кроки було зроблено в напрямку поліпшення матеріально-технічної бази житлово-комунального господарства. В тому числі, завдяки впровадженню бюджетних програм та роботі безпосередньо працівників комунальної галузі.

Цього року нам довелося переглядати тарифи практично на всі види комунальних послуг. Тема дуже болюча, адже ми всі є мешканцями міста і сплачуємо однакову вартість. Ми повинні розуміти, що це питання виживання комунальних підприємств міста, жорстка вимога сьогодення.

Вважаю суттєвим надбанням те, що не зважаючи на різноманітні проблеми, весь комплекс підприємств ЖКГ працював без перебоїв. Головним підтвердженням того є значне зменшення звернень громадян, з проханням усунути ту чи іншу проблему.

Наприкінці року ми зробили ще один, на мій погляд, історичний крок – сесія міської ради підтримала наш проект рішення про те, що з наступного року послуги з утримання будинків та прибудинкових територій надаватимуть ті комунальні підприємства, які виграють відповідний конкурс. А від цього виграють в першу чергу споживачі.

Щодо вартості комунальних послуг, то я черговий раз звертаюся до населення із закликом оформляти субсидії – тоді зміна тарифу фактично не впливатиме на вас. Адже ми й до сьогодні не знаємо ціну на газ, підвищення якої призведе до підвищення вартості опалення, газопостачання та ін. Прошу світловодців з відповідальністю поставитися до оплати за комунальні послуги, адже саме від цього залежить, чи будуть в наших помешканнях тепло, вода, світло тощо. Сьогодні стан проплат, на жаль, можна оцінити як критичний або надзвичайно низький.

Ірина Радченко, начальник відділу економіки виконкому:
– До початку економічної кризи показники товарообігу та темпи виробництва по місту були на високому рівні. Закінчити рік на цьому рівні нам, на жаль, не вдалося.

Але сьогодні створено робочу групу, до складу якої входять керівники великих підприємств, представники малого та середнього бізнесу, фінансових установ та виконавчого комітету, яка на своєму останньому засіданні затвердила план дій, пов’язаних із виходом з економічної кризи. Зокрема, ми маємо надію, що запрацюють в нормальному режимі всі підприємства міста. Що стосується малого та середнього бізнесу, то не зважаючи на несприятливий кінець року, ми в цілому все ж виходимо на рівень товарообігу 2007-го року. Також досить важливу роботу було проведено в опрацюванні земельних питань, які неодмінно дадуть позитивні результати у 2009-2010 роках.

Ольга Литвиненко, заступник міського голови з гуманітарних питань:
– 2008 рік приніс певні здобутки для кожної галузі соціальної сфери міста. В освітній галузі ми пережили незалежне тестування, результати якого довели, що знання наших дітей є досить високими порівняно із загальною картиною по Україні в цілому. Ми пишаємося тими здобутками, які мають і наші педагоги, і наші діти. Школи №№ 5, 7, 10 отримали комп’ютерні класи, і це лише перший крок до тотальної комп’ютеризації галузі освіти. В сфері охорони здоров’я ми можемо пишатися високим рівнем нашої лікувально-діагностичної бази. Ми стоїмо на порозі відкриття найсучаснішого діагностичного центру. Минулого року ми відкрили Палац культури після реставрації, розпочав свою роботу плавальний басейн. Відкрили і відновили роботу декількох дитячих майданчиків. Завдяки роботі творчих працівників нам вдалося підвищити рівень загально-масових культурних заходів, і сьогодні кожне свято приносить мешканцям міста чимало задоволення і гарного настрою. І все це вдалося завдяки тісній співпраці міської ради, виконавчого комітету та громади нашого міста. Я переконана в тому, що як і в 2008, так і в 2009 році наше головне гасло – «Громадою відродимо місто».

Представники виконкому відповіли на декілька актуальних питань. Зокрема, секретар міськради Геннадій Френкель зазначив, що взяті зобов’язання перед працівниками бюджетної сфери вони виконують (мова йде про виплату заробітної плати за листопад та авансу за грудень 2008 р.). Ті документи, які сьогодні надходять з мінфіну, свідчать про те, що наступний рік для бюджетної сфери буде дуже складний, «але ми докладемо можливих і неможливих зусиль для того, щоб не постраждала жодна дитина, жоден мешканець Світловодська. Буде прийнято державний бюджет 2009 року, і ми отримаємо відповіді на всі гострі питання сьогодення. Ми готові до того, що рік буде важкий, але виконавчий комітет має зробити так, щоб це якнайменше відбивалося на мешканцях міста».

2008 рік: підсумки роботи

2008 рік: підсумки роботи

2008 рік: підсумки роботи

2008 рік: підсумки роботи

2008 рік: підсумки роботи

2008 рік: підсумки роботи

2008 рік: підсумки роботи


Наприкінці розмови представники виконавчого комітету привітали мешканців міста із новорічними святами, подякували за підтримку і побажали в першу чергу віри одне в одного, адже тільки відчуваючи дружню підтримку, ми дійсно громадою відродимо наше світле і прекрасне місто.Микола ШВЕРНЕНКО,
Богдан ДРОЗДОВ (фото & відео).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top