Четвер, 20 червня 2019
Влада

На засіданні виконавчого комітету

На порядку денному засідання виконавчого комітету, що відбулося 18 грудня, роглядалося понад 60 питань. Серед них – про роботу служби у справах дітей.
Про результати проведення у місті рейдів «Діти вулиці», «Сім’я і діти», «Підліток» та про підсумки роботи за 2008 рік присутнім повідомила Н. Проша, начальник служби у справах дітей.
За словами Ніни Яківни, станом на 11 грудня п. р. на обліку служби перебуває 8 неблагополучних сімей, в яких виховується 12 дітей. В цих сім’ях батьки не забезпечують необхідних умов для їхнього життя, навчання, виховання та розвитку.


Під час рейдів було виявлено 140 дітей, схильних до правопорушень, бродяжництва, які потребували соціального захисту, з них – 98 дітей повернуто в сім’ю та залучено до навчання, одну (покинуту) знайдено в садовому товаристві і влаштовано до лікарняного закладу, одну – розміщено на цілодобове перебування в школу-інтернат №1, 30 дітей повернено до опікунів та піклувальників.

На обліку КМСД Світловодського MB УМВС перебуває 12 неповнолітніх. Під час проведення спеціальних операцій за бродяжництво затримано 10 дітей, яких повернуто батькам та законним представникам. Проведено 8 спільних рейдів з перевірки комп’ютерних клубів та ігрових автоматів. До притулку для дітей направлено двох неповнолітніх. До адміністративної відповідальності за ст.184 КУпАП притягнуто 40 батьків, які не виконували своїх обов’язків щодо виховання дітей, з них 18 – за клопотанням ССД міськвиконкому, за ст. 173-2 ч.і КУпАП (за вчинення насилля в сім’ї) – притягнуто 13 дорослих осіб. За 11 місяців 2008 року на території м.Світловодська спостерігається (у порівнянні з аналогічним періодом минулого року) зниження злочинності в підлітковому середовищі.

«СВ».Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top