Вівторок, 18 червня 2019
Актуально Здоров'я

Діагностичний центр – втілення мрії

Діагностичний центр – втілення мріїБільше року тому новина про те, що у Світловодську має з'явитися клініка медичної діагностики найвищого європейського рівня для мешканців міста здавалася просто фантастичною. Та коли до міста завітали представники ізраїльської фірми медичних клінік "Neve horim ramle", які на сьогодні вже мають дві подібні клініки в Ізраїлі та шість в Європі (Італія, Угорщина, Румунія, Болгарія), ми повірили в те, що мрії іноді збуваються.
Отже, пройшов майже рік і сьогодні будівля занедбаного, нікому не потрібного і забутого на 8 років лор-відділення виглядає зовсім по-іншому. Що ж там відбувається?..
Щоб отримати відповідь на це запитання ми спілкуємося сьогодні із генеральним директором іноземного підприємства у формі ТОВ "Ай еР еС" (дочірньої фірми "Neve horim ramle") Єфімом Козирєвим.


– Якщо пам’ятаєте, більше року тому з нами зв’язалися представники влади Світловодська, які на той час активно займалися пошуками інвесторів для міста, і запропонували співпрацю. Ми не довго вагалися, тому що місто та його мешканці, їхня доброзичливість відразу нам сподобались. І ми почали працювати.

Загальні будівельні роботи сьогодні вже в завершальній стадії. Дуже добре працюють підрядники "Дніпроенергоінвест" (керівник Михайло Бур'янський) та СП ТОВ "Світловодськпобут" (директор Сергій Яременко). Тому на даному етапі ми вже починаємо встановлювати необхідне медичне обладнання. І в першу чергу – магніто-резонансний томограф на постійному магніті потужністю 0,35 тесла виробництва англійської компанії "МВА". Це нова машина із серії "Опера", яких сьогодні виготовлено лише п'ять одиниць, і на Україні вона буде першою. Цей томограф призначений для проведення магніто-резонансного дослідження людини за допомогою 7 магнітних котушок (окремо для дорослих та дітей, для голови, шиї тощо).

Крім томографічного дослідження, ми відкриємо відділення урології з радіохвильовим літотриптером виробництва ізраїльської компанії "Медіспек", який безболісно роздроблює каміння за допомогою радіохвиль в нирках та сечовивідних шляхах.

Відділ гінекології, оснащений німецьким обладнанням, зокрема оптично-комп'ютерним кольпоскопом від провідної фірми медичного обладнання "Цейс".

Відділ кріо-хірургії, оснащений кріо-ножем в середовищі рідкого азоту.

Плануємо встановити апарати УЗД останнього покоління.

А щодо безпосередньо проекту гемо-діалізу, то зараз переглядається можливість застосування перитонального діалізу, до якого сьогодні схиляються в усьому цивілізованому світі. Той проект, який ми пропонували на початку – сьогодні дещо застарів. І як тільки італійці (а саме вони займаються розробкою проекту) закінчать його, ми станемо першими в Україні, хто почне його застосовувати. Також передбачено відкриття відділення щелепо-лицьової хірургії. Повірте, такого обладнання немає не те що в Кременчуці, мабуть і в Україні.

Всього в медичному центрі мають бути задіяні 53 працівника. Хоча спочатку планувалося залучити близько 20 осіб закордонних спеціалістів. Але, зважаючи на те, що сьогодні люди втрачають свої робочі місця, ми вирішили вивчити представників Світловодська з метою створення максимальної кількості робочих місць.

Крім того ми отримали земельну ділянку по вулиці Павлова, де маємо намір збудувати житловий будинок для працівників медичного центру. Ми хочемо, щоб наші працівники думали на роботі виключно про виконання своїх обов'язків, а не намагалися вирішити побутові проблеми. В цьому ж будинку будуть і кімнати для пацієнтів.

Діагностичний центр – втілення мрії


– То коли перерізатимемо стрічку?

– Наразі не можу сказати точно. Плануємо наприкінці лютого – на початку березня. Сесійні питання, пов’язані з нашою клінікою, проходили досить складно. Я не зовсім розумію, чому? Нами пророблена колосальна робота. Із будівлі, яку нам надали, ми тільки 90 кубометрів сміття вигорнули. Зробили ремонт. На митниці нас вже чекає обладнання вартістю понад 10 млн. доларів! Сьогодні на ті медичні послуги, які ми пропонуємо, по Україні черги на 60-120 діб вперед. Люди приїзджатимуть не на день і не на два. Отже, запрацює клініка – запрацюють інші сфери: торгівлі, обслуговування, транспортних перевезень, громадського харчування. Можливо, це і є втілення ващої мрії про створення у Світловодську курортної зони?

Крім того, якщо ми і надалі знайдемо порозуміння з депутатами міської ради – почнемо шукати територію для розташування ще однієї клініки. Якщо перший медичний заклад є медично-діагностичного спрямування, то наступний проект – водо-грязелікарня. Для цього нам потрібно знайти місцевого партнера, а не привозити статутний капітал із-за кордону, як у першому випадку. І як тільки ми вирішимо всі питання з діагностичним центром, всі наші зусилля спрямуємо на новий проект.

Далі – більше. Третій етап розвитку діяльності – косметологічний напрямок. І, нарешті, – відкриття потужної клініки європейського рівня, яка займатиметься не тільки лікуванням, але й проведенням операцій різного характеру на найвищому рівні.

– Дякую за цікаву розмову. Сподіваюся, що всі ваші (наші!!!) проблеми залишаться в минулому році і наступного разу ми зустрінемося вже на урочистому відкритті діагностичного центру.

– Я теж на це сподіваюся. Хочу подякувати тим людям, які йдуть нам на зустріч, допомагають вирішувати проблеми і сприяють нашій спільній справі: це і депутати, і керівники підприємств, і промисловці. Також хочу привітати всіх світловодців із Новим роком і побажати щастя, здоров'я та родинного затишку.

Микола ШВЕРНЕНКО,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • McSim

 • 26 грудня 2008 09:35
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Идея хорошая... поживем увидим...
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • admin Користувач offline

 • 26 грудня 2008 09:50
  Група: Шеф-редактор
  Реєстрація: 4.03.2007 | 1690 комментарів | 8049 публікацій
Да, идея отличная! smile
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top