Середа, 26 червня 2019
Светловодск Тарифы

Запобіжна міра – нові тарифи на воду

Запобіжна міра – нові тарифи на водуІ року не минуло, як тарифи на послуги КП „Світловодський міськводоканал” зазнали чергових коригувань. У бік збільшення, звичайно.
Варто зазначити, що цього разу міськвиконком, приймаючи це досить непопулярне рішення, був майже одностайним. І річ не стільки у тому, що державна Інспекція з контролю за цінами в Кіровоградській області, яка кілька тижнів вивчала ситуацію на водоканалі і дійшла фахових висновків, що саме такі тарифи є економічно обґрунтованими і доцільними. Скільки у тому, що не наважившись прийняти таке непросте рішення, вони наражали місто на те, що воно може, взагалі, залишитись без централізованого водопостачання та водовідведення. Тоді й „спрос” за це буде зовсім іншим...


Вже наступного, після цього виконкомівського рішення, дня директор водоканалу Любов Осіпчук, аби розтлумачити означені кроки влади і комунальників, пішла, як-то кажуть, у маси – у депутатській кімнаті зустрілася з активістами громадських організацій та партійних осередків міста... Початок зустрічі пройшов не без певного „напруження”. Чому, спитав один з присутніх, тарифні нововведення здійснено без широкого обговорення? На що Осіпчук відповіла, що такі „широкі обговорення” зазвичай стають ареною розправи невдоволених громадян над „клятими комунальниками”, яких „розігрівають” на лайку різного штибу опозиціонери. Як приклад, вона пригадала липневий мітинг, де її надто палкі оратори, під несамовиту гучну підтримку пенсіонерів, ледве не в кримінального злочинця перетворили. „З якої речі мені ходити на ці розправи, які ви називаєте обговоренням?, – сказала директор водоканалу. – Адже опісля мені треба йти працювати, а не пити склянки серцевих крапель і жменями пігулки для зниження тиску. Бо мені, як керівникові підприємства, яке спромагається всупереч обставинам та у власний збиток забезпечувати місто водою у цілодобовому режимі, у той час, як вся область, чимало міст України „сидять” на погодинній її подачі, дуже і дуже досадно вислуховувати безпідставні звинувачення на свою адресу. Більше того, нашому підприємству – єдиному водоканалові в області – вдалося за рік залучити до п’яти мільйонів гривень з державного бюджету (всього, протягом найближчих років, очікується 14 мільйонів) задля переходу в процесі обеззаражування води від хлору до нетоксичного гіпохлориту та докорінної реконструкції наших очисних споруд ”.

Після такого „охолодження”, зустріч увійшла у більш-менш ділове русло. Дійсно, сказала Осіпчук в її продовження, рішення про тарифи непросте, але, на тлі всебічного росту цін та середньої зарплати, політичної нестабільності в країні та економічної кризи у світі, яка негативно позначилась і на світловодських підприємствах, воно є вимушеним кроком і запобіжною мірою від остаточного розвалу всієї системи водозабезпечення міста.

Власне, на цьому, якщо не враховувати обговорення питань, пов’язаних з повіркою лічильників, взаємин з водогоном „Дніпро-Кіровоград” тощо, зустріч і завершилася.

Схоже було на те, що більшість присутніх таки поділили думку Любові Осіпчук про те, що Світловодськ і все, що в ньому – наш спільний дім. А коли справа торкається спільного дому, мудрості нам не позичати.

Віталій АСАУЛЕНКОДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живие, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top