Четвер, 20 червня 2019
Светловодск Влада

Губернатора цікавили дахи і дороги

Губернатора цікавили дахи і дорогиРобочий день 3-го грудня голова Кіровоградської обласної ради розпочав у Світловодську. У числі невеликої делегації Василь Моцний завітав особисто із наглядовою перевіркою за проведенням робіт на об'єктах, які постраждали в наслідок стихійного лиха і потрапили до переліку таких, що мають бути відремонтовані за рахунок дотації із Державного бюджету.


Василь Кузьмович перевірив дахи міського Спортивного комплексу, будинку по вул. Приморській, 72, ЗОШ № 10, відвідав міський Палац культури та інші об'єкти комунального господарства і побаченим залишився задоволений:

– Загалом на ліквідацію стихії було виділено коштів більше 8 млн.грн. (60 тис. на першочергові невідкладні заходи із місцевого бюджету, 300 тис. із обласного та 7,7 млн.грн. із Державного). Сьогодні на власні очі я побачив, що на тих об'єктах, які ми відвідали, роботи виконані на високому технічному рівні і я можу констатувати, що зазначені кошти були використані максимально ефективно. Якщо і виникли певні зауваження (зокрема, стосовно дорожнього покриття по вул. Приморській), то ці недоліки виникли виключно через терміновість виконуваних робіт, адже сьогодні вже 3-є грудня. Я можу впевнено сказати, що влада Світловодська та керівництво Кіровоградської області зробили все можливе, щоб покращити ситуацію з ліквідації наслідків стихії.

В ході перевірки В.Моцний всього на декілька хвилин зустрівся із секретарем міської ради Г.Френкелем і привітав світловодську громаду із 65-річчям визволення нашого краю від німецько-фашистських загарбників.

Наприкінці свого візиту губернатор запевнив, що відзначаючи позитивні моменти життєдіяльності міста, він пам'ятає і про проблемні. В.Моцний запевнив, що керівництво області докладе максимально можливих зусиль, щоб допомогти місту у їхньому вирішенні.

«СВ».Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top