Неділя, 19 травня 2019
Светловодск Люди

Борщ у... каналізацію?

Борщ у... каналізацію?З тієї пори, як світловодець 150-кілограмовий Микола Дудник сказав різке „ДОСИТЬ!” власному ожирінню минуло майже п’ять років. Нині вага цього 61-річного чоловіка становить 80кг при рості 170см. Самопочуття відмінне. Більш того, завдяки тому, що він з власної методи самопорятунку на робить таємниці – таке ж самопочуття мають десятки його послідовників у Світловодську, Україні і, навіть, в Італії...
— А ще якихось п’ять років тому, — говорить пан Микола, — я не те, що нормально рухатись не міг – відпочити, як слід, на вдавалось. Дивани не витримували. А взимку наставав сущий кошмар... Уявіть, коли така „туша”, об’ємом талії у 150 сантиметрів, послизнеться і впаде. Хто ж мене тоді підняти зможе!? І тоді я сказав „досить!” і взявся за власне самовдосконалення...


— Візуально, якщо порівнювати Дудника „до і після” — справляє враження. Невже, на тлі різнобарв’я метод та модних дієт, ви досягли такого результату завдяки власним розробкам?

— Це не зовсім так. Перед тим, як розпочати „відкривати” щось своє, я засів за студіювання наукових теорій Болотова, Семенова, Малахова, Шелтона, Ьреґа та інших всесвітньо відомих вчених у галузі раціонального харчування. Не оминули моєї уваги й народні методи та рекомендації.

— Гадаю, ви можете розкрити нашим читачам основні постулати вашого вчення...

— А я й не роблю з цього якихось таємниць. Головним принципом власної методи є комбіноване харчування, що покликане мобілізувати організм до формування стійкої імунної системи. Передовсім необхідно відмовитись від хліба. Його мають замінити каші, які, у поєднанні з овочами — основний постачальник вітамінів, — при обов’язковому додаванні квашених продуктів, є гарантією відновлення імунної системи та запобігання подальшому розвитку таких хвороб як гіпертонія, цукровий діабет, наслідки інфарктів і інсультів, холециститу, панкреатиту тощо. Кислотно-лужний баланс в організмі має підтримуватись дотриманням пропорцій у вживанні свіжих та кислих овочів. Розрахунок — одна третина їх має бути кислоквашеними.

— Так, значить основне — це „поглинання” каш і овочів...

— Секундочку. І серед овочів є ті, від яких треба по можливості відмовитись. Це баклажани і помідори. Я їх відношу до продуктів „ризику”, тобто, до харчів, які треба вживати рідко і в обмеженій кількості. Окрім них, до таких „ризикових” продуктів я відношу картоплю, макаронні вироби, різні копченості. А з помідора краще вживати сік, втім, як з усіх інших овочів та фруктів. І ще... Відносно соків та іншої рідини — кави, чаю, води, пива, вина тощо — пити треба за півгодини до прийому їжі і не раніше, ніж за дві години після...

— Стоп, стоп! А супи, бульйони? А наш щирий український борщ — відмовитись і від нього!? А ще ви вино та пиво згадали... Ви, що допускаєте і їх споживання?

Борщ у... каналізацію?— Боюся здатися вам не патріотом, але таки скажу, що борщ та інші страви, які ми зазвичай, називаємо першими, мають бути взагалі виключені із раціону харчування. Адже, варені овочі, через кип’ятіння, вже позбавлені основних вітамінів, а розбавлені кип’яченою водою (до того ж) — жодної користі не несуть. Ну, хіба що, створюють своєю вагою ефект ситості у шлунку. Але цей ефект не корисний аж ніяк. Стан ситості — не що інше, як наркосиндром: наркоман після прийняття дози впадає у транс, так і людина, що добряче попоїла, не наповнюється енергією, а навпаки — шукає місця, аби прийняти горизонтальне положення. Тепер, щодо молока і молочних виробів... Кожна тварина сосе свою мамку лише у короткий період відразу по народженні. А лише людина вживає молоко від народження і до смерті. Цього робити не варто. І, взагалі, всі ці молоко, — м’ясо, — цукрозаводи я називаю „фабриками смерті”. Відносно ж алкоголю, головне — не упиватися. Згадайте перше диво Христове — він перетворив жбани з водою на вино...

— З цукром зрозуміло — його давно називають „білою смертю”. А от щодо м’яса... Його, також, „ніззя”? А рибу...?

— Людина, за своєю суттю — після того, як Господь вигнав її з раю — хижак. Не варто повністю відмовлятися від м’ясних та рибних продуктів, адже вони, також, є постачальником до організму важливих та специфічних мікроелементів. Та слід пам’ятати: риба та м’ясо — мертва плоть, часте та надмірне її споживання шкодить людині. Тому, м’ясо треба їсти не частіше одного разу на тиждень. Не смажити! Ідеальний варіант — приготування його на жарі від багаття або ж у грилі. Морепродукти та рибу можна вживати частіше — два-три рази на тиждень. Також, треба відмовитися від її смаження — відварювати або ж запікати у духовці. Приготовлені у такий спосіб рибні та м’ясні страви треба обов’язково поєднувати з овочами та приправами — гірчицею, кетчупами тощо.

— Ви заговорили про Біблійні мотиви. Це означає, що тілесна гармонію має бути поєднана з духовною?

— Аякже! Духовне — підмурівок всієї нашої сутності. Харчування — це своєрідна церемонія, дотримуючись якої, їжа трансформується у здоров’я, силу, любов і світло. Тому, сідаючи за стіл, треба полишити всі негативні думки і сконцентрувати увагу лише на стравах перед собою. Дуже добре, коли біля столу знаходяться ікони, обереги, квіти, а на столі — горить свічка. Їсти треба у тиші і повільно. І геть непогано перед трапезою прочитати хвалу Господові.

Віталій АСАУЛЕНКОДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Полностью поддтверждаю все сказанное Николаем. Имею честь и огромное удовольствие называть себя его учеником и последователем. Результаты по весу у меня скромнее (при росте 168 см был вес 80 кг - стал 64), но состояние здоровья - вот что главное - стало принципиально лучше! Главный результат его методики - укрепление имунной системы. Кроме все написанного в этой статье есть еще очень много нюансов. И, поверьте, они очень и очень важны! Главное - побороть свою лень и ПОВЕРИТЬ в себя!
  • Не нравится
  • -2
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top