Неділя, 19 травня 2019
Здоров'я

Спірограф – апарат для визначення розладів дихання

Спірограф – апарат для визначення розладів диханняУ понеділок 13 жовтня Світловодська центральна районна лікарня знову поліпшила свій технічний стан – за 20 тисяч гривень (за кошти благодійних внесків пацієнтів лікарні) було придбано спірограф українсько-британського виробництва.
Апарат призначений для визначення розладів функції дихальних органів, зокрема захворювань на бронхіальну астму, хронічні обструктивні бронхіти тощо. Перевірки на такому апараті також потребують призовники під час проходження медичного обстеження від військкомату, хворі, яким необхідно підтвердити інвалідність по захворюванням органів дихання та ін. Також цей апарат призначений і для обстеження маленьких дітей.


За словами завідуючої поліклінікою Тетяни Городиської, Світловодська ЦРЛ не мала подібного приладу досить тривалий час. Спірограф встановлено у кабінеті функціональної діагностики, вже проведено консультації для медичного персоналу, який на ньому працюватиме. Отже, він готовий приймати перших пацієнтів.

Вартість послуги, як повідомила Тетяна Михайлівна, буде низькою (у порівнянні із подібною послугою в інших медичних закладах) – сюди включено лише витрати на папір, затрати на електроенергію і т.п.

«СВ»,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top