П’ятниця, 16 листопада 2018
Свята

День Перемоги, День пам’яті... Новина з фото

День Перемоги, День пам’яті...
Так вже повелося, що святкування одного з найбільш визначних свят нашого народу – Дня Перемоги над фашистсько-німецькими загарбниками у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років – починається заздалегідь. Так було і цього року.

Святкові заходи розпочалися 7-го травня звітним концертом хору ветеранів ВВв у міському Палаці культури. На початку концерту секретар міської ради Геннадій Френкель нагородив 6 ветеранів Грамотами виконавчого комітету та вручив 4 Подяки за бойові заслуги та з нагоди 63-ї річниці Перемоги у ВВв. Грамоти отримали Марія Гончарук, Таміла Шевченко, Іван Мейлах, Євген Полєв, Арсеній Сергієнко, Григорій Губський. Подяки – Сергій Тарасенко, Віталій Катренко, Олексій Мелєнчук та Лідія Головко. Того ж дня Грамоти від виконкому отримали підопічні Власівського пансіонату Кузьма Зеленський, Сергій Савченко, Іван Мірошніченко, Володимир Бондаренко, Микола Кіріченко, Іван Іващенко, Віра Тимошенко, Ольга Біленька та Володимир Пиріг.

8-го травня представники влади, громади, депутати поклали квіти та пам’ятні вінки до могил Героїв Радянського Союзу, колишніх світловодців. А ввечері у концертній залі Палацу культури відбувся вечір-зустріч із ветеранами-орденоносцями. Почесну грамоту Кіровоградської ОДА було вручено голові Світловодської міської організації ветеранів ВВв Віталію Мельохіну.

Ранком 9-го травня до всіх пам’ятників та пам’ятних знаків, приурочених подіям Великої Вітчизняної війни та загиблим воїнам також поклали квіти. А біля Вічного вогню відбувся урочистий мітинг. Найбільш яскрава та урочиста подія Дня Перемоги – хода ветеранів Великої Вітчизняної головною вулицею міста. До речі, у Світловодську вона набула такого грандіозного розмаху, якого не було навіть у обласному центрі!

Після ходи відбувся святковий концерт, на початку якого ветеранів та мешканців міста із світлим святом Перемоги привітав секретар міської ради Геннадій Френкель.

А ще була святкова виїзна торгівля, смачні наїдки та напої, яких душа забажає. Кожний ветеран безкоштовно покуштував польову кашу та бойові 100 грамів (про це потурбувалося міське відділення УСППР).

І лише одна сумна думка трохи псувала святковий настрій – плин життя не зупинити і шановних сивочолих ветеранів з кожним роком стає менше. Проте вони завжди у серці тих, хто розуміє і пам’ятає, кому ми завдячуємо мирним небом та вільною душею.

Фотогалерея - 73 фото
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  • lilm7

  • 15 травня 2008 08:53
    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Хочу еще раз поздравить с Днем Победыwinked Днем, который изменил нашу жизнь, в лучшую сторону.smile
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top