П’ятниця, 24 травня 2019
Светловодск Актуально

І буде у нас Калиновий гай...

Мати, мама, матусенько майже на всіх мовах звучить однаково. І для всіх без винятку народів мати – перша і найважливіша людина на землі.
Добре, якщо мама виправдовує свою високу місію – любить, пестить, виховує своїх дітей, турбується про них. Але, на жаль, є матері, які, мов зозулі, кидають новонароджених малят, або ж відмовляються від них пізніше, чи своєю негідною поведінкою прирікають дітей на жалюгідне існування.І є жінки, яким Бог не дає дітей, але які готові віддавати тепло своєї душі обездоленим хлопчикам і дівчаткам.

Центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Світловодського міськвиконкому (директор Олена Куценко), служба у справах дітей Світловодського міськвиконкому (начальник Ніна Проша) на виконання відповідного Указу Президента активно працюють над тим, щоб і в нашому місті діти без батьків, а родини без дітей знаходили один одного. У смт. Власівці з допомогою цих служб вже створено будинок сімейного типу, де виховується 9 дітей, які раніше перебували в інтернатах. Ще три родини з нашого міста висловили готовність взяти дітей на виховання і зараз центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді займається соціальним супроводом (вивчає побутові умови майбутніх вихователів, готує відповідні документи тощо), щоб майбутні батьки та діти швидше створили міцну родину, щоб жили щасливо і довго, у любові та повазі, бо як же крихітній людині пізнавати цей світ без мудрості і любові дорослих.

День Матері не спроста святкують навесні, коли природа потопає в різнобарв’ї квітів, у смарагді трав. Тож хай і наші серця відкриваються назустріч дітям.

До речі, у Світловодську у минулому році 548 жінок, а у нинішньому – 178 стали мамами, хто вперше, хто вдруге, хто втретє. Нехай їх і їхніх малят оберігають Віра, Надія і Любов, і хай ніхто з цих діток не пізнає біль сирітства.

11 травня біля Світловодського пологового будинку, за сприяння секретаря міськради Г.Френкеля, буде висаджено Калиновий гай. Бо калина – символ України, символ її майбутнього, а діти – це і є наше майбутнє.

Вікторія АРХИПОВА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top