Четвер, 19 жовтня 2017
Светловодск Актуально

І буде у нас Калиновий гай...

Мати, мама, матусенько майже на всіх мовах звучить однаково. І для всіх без винятку народів мати – перша і найважливіша людина на землі.
Добре, якщо мама виправдовує свою високу місію – любить, пестить, виховує своїх дітей, турбується про них. Але, на жаль, є матері, які, мов зозулі, кидають новонароджених малят, або ж відмовляються від них пізніше, чи своєю негідною поведінкою прирікають дітей на жалюгідне існування.

І є жінки, яким Бог не дає дітей, але які готові віддавати тепло своєї душі обездоленим хлопчикам і дівчаткам.

Центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Світловодського міськвиконкому (директор Олена Куценко), служба у справах дітей Світловодського міськвиконкому (начальник Ніна Проша) на виконання відповідного Указу Президента активно працюють над тим, щоб і в нашому місті діти без батьків, а родини без дітей знаходили один одного. У смт. Власівці з допомогою цих служб вже створено будинок сімейного типу, де виховується 9 дітей, які раніше перебували в інтернатах. Ще три родини з нашого міста висловили готовність взяти дітей на виховання і зараз центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді займається соціальним супроводом (вивчає побутові умови майбутніх вихователів, готує відповідні документи тощо), щоб майбутні батьки та діти швидше створили міцну родину, щоб жили щасливо і довго, у любові та повазі, бо як же крихітній людині пізнавати цей світ без мудрості і любові дорослих.

День Матері не спроста святкують навесні, коли природа потопає в різнобарв’ї квітів, у смарагді трав. Тож хай і наші серця відкриваються назустріч дітям.

До речі, у Світловодську у минулому році 548 жінок, а у нинішньому – 178 стали мамами, хто вперше, хто вдруге, хто втретє. Нехай їх і їхніх малят оберігають Віра, Надія і Любов, і хай ніхто з цих діток не пізнає біль сирітства.

11 травня біля Світловодського пологового будинку, за сприяння секретаря міськради Г.Френкеля, буде висаджено Калиновий гай. Бо калина – символ України, символ її майбутнього, а діти – це і є наше майбутнє.

Вікторія АРХИПОВА.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Val Dots Вчора, 20:36
  Милые дамы, брак с иностранцем — это реально! 1
  Val Dots-фото
  Тут подстава какая-то, у "жениха" на фото ногти длинные
 • Ольга Т Вчора, 15:40
  Козярчук, Френкель: от і виросли дітки 1
  Ольга Т-фото
  Московітська мова? Такой нет.Любит автор Козярчука.Хоть как-то укусить...Френкель приплачивает?
 • Pravdainukr 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Pravdainukr-фото
  Керівник аналітичної служби підприємства Олена Михайлик, случайно не супруга Владимира Михайлика (бывшего директора Светловодск-сбыт)?

  Кто-то в курсе, как дела у бывшего руководства? :)
 • Засранетц 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.

Top