Четвер, 20 червня 2019
Светловодск Влада

Ірина ГЕРАЩЕНКО: "У Світловодську живуть розумні, обізнані в політиці люди"

Ірина ГЕРАЩЕНКО: "У Світловодську живуть розумні, обізнані в політиці люди"22 квітня у Світловодську із робочим візитом побувала депутат Верховної Ради, представник політичного союзу „Наша Україна – Народна самооборона” Ірина Геращенко. Це другий візит пані Ірини до нашого міста.
Ірина за фахом журналіст, певний час працювала прес-секретарем Президента України Віктора Ющенка, потім очолювала інформаційне агентство «УНІАН», депутатом ВР обрана вперше.
В ході свого візиту І.Геращенко зустрілася із колективами таких підприємств як ТОВ «Світловодський завод «Луч», Кременчуцька ГЕС та водогін «Дніпро-Кіровоград». Пізніше пані Ірина зустрілася із місцевими колегами журналістами, щоб розповісти про свій візит, свої враження та відповісти на поставлені запитання.– Найперше питання, яке я чую, приїжджаючи будь-куди – «Ірино, а чого ви приїхали? Знову готуєтесь до виборів!». І мені щиро стає шкода, що візити депутатів ВР у нас асоціюються із передвиборчими дивідендами. Тож відразу хочу запевнити – це робочий візит, передбачений моїми обов’язками як депутата, представника народного союзу «Наша Україна-Народна самооборона» і як куратора Київської, Черкаської та Кіровоградської областей.

Я черговий раз зробила висновок, що питання, які найбільше хвилюють українців, є актуальними будь-де – чи то в столиці, чи в маленькому містечку. Це заробітна плата, пенсії, медицина, освіта, ціни на продовольчі товари тощо. У Світловодську живуть розумні, обізнані в політиці люди. Та чи не надто заполітизованими стали українці? Дивлячись новини, складається враження, що Україна складається із трьох будівель: адміністрації Президента, Кабміну та Верховної Ради. Але ж є ще безліч інших, як проблемних, так і приємних сторін нашого життя!

Також пані Ірина «пройшлася» по наших дорогах, гарячому водопостачанню та інших питаннях.

Щодо виборів міського голови, то гостя пожартувала:

– У вас всього п’ять претендентів – і стільки мороки. А в Києві – 117!

А наприкінці зустрічі І.Геращенко зазначила, що всі озвучені на зустрічах з мешканцями Світловодська питання будуть пропрацьовані:

– Я виділила для себе декілька соціальних напрямків, яким сьогодні треба приділити більше уваги. І я докладу до цього зусиль.

Микола ШВЕРНЕНКО,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
хорошенькая
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top