Середа, 22 травня 2019
Події Светловодск

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо з перемогою!Обласний заключний тур конкурсу "Паросток" проходив 22, 23 та 28 березня п.р. У ньому взяли участь учні 46 спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Кіровоградщини. Високий рівень підготовки переконливо довели і вихованці Світловодської дитячої музичної школи та школи мистецтв, які здобули чимало призових місць.
Гарні результати показали вихованці дитячої школи мистецтв, яку очолює Ірина Темнова. Гран-прі цього конкурсу отримали дует флейтистів Гліб Хондожко-Костя Молчанов (викладач Т.Попруженко) та фортепіанний дует Анна Петрова-Лєра Гиріч (викладач І.Темнова).


Перше місце у номінації фортепіано посіли дует Шевель Настя - Надя Нестерук (викладач І.Темнова). До речі, у Насті Шевель третє місце і в музично-теоретичній номінації (викладач О.Татаренко), ІІ місце дует Настя Яковлева-Вася Ткаченко (викладач О.Медведєва). Третє місце Настя Рязанова-Маша Бабкова (викладач І.Жежель).

Вітаємо з перемогою!У номінації народних інструментів найкраще перше місце виступив дует домристів Катерина Гожа Анна Тунік (викладач Т.Демиденко). Її ж вихованці ансамбль народних інструментів посів друге місце. На другому місці і квартет баяністів-акордеоністів викладача Е.Літвінової.

У номінації хоровий спів найкраще виступили вихованці викладача Н.Коваленко. Хор середніх та старших класів посів перше місце.

А хореографічний ансамбль "Веснянка", яким керує Н.Коломієць, отримав два других місця серед молодших та старших класів.

Вихованці дитячої музичної школи (директор Тетяна Рудь) також привезли з області чимало призових місць. Із 18 колективів, 13 приїхали з призовими міцями,У номінації фортепіано друге місце у дуету Катерина Тютюнник Катерина Відоменко (викладачі Т.Ревякіна, Н.Дороніна). Другі місця також у Алли Сесько Яни Давидової (викладач І.Глінкіна), Альони Богомазюк Юлії Аблаєвої (викладач Н.Дороніна). Третє у братів Максима та Станіслава Іоненків (викладач Г.Скала).

У ансамблю баяністів-акордеоністів викладача Р.Животовської та ансамблю бандуристів під керівництвом С.Петрашик - друге місце. На третьому - ансамбль гітаристів викладача С.Прокоф’єва та ансамбль народних інструментів викладача Н.Шкурат.

У номінації духових інструментів перше місце у ансамблю саксофоністів викладача В.Аблаєва, третє місце у ансамблю мідних духових інструментів викладача Л.Сандрака, у смичково-струнних інструментах друге місце у Катерини Сокурець (викладач О.Колісніченко) та Насті Березнюк (викладач С.Маланчій). Настя Березнюк також зайняла ІІ місце з музично-теоретичних дисциплін (викладач С.Животовська).

А 7 квітня в Кіровограді відбувся гала-концерт "Паросток" переможців заключного конкурсу учнів позашкільних спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. Вперше на цьому концерті прозвучав гімн конкурсу "Паросток", музику та слова якого написали викладач Світловодської дитячої музичної школи Світлана Животовська та випускниця дитячої музичної школи Аліна Опрелянська.

У гала-концерті взяли участь учні дитячої школи мистецтв дует флейтистів Гліб Хондожко-Костя Молчанов (викладач Т.Попруженко), фортепіанний дует Ганна Петрова-Лєра Гиріч (викладач І.Темнова ). А також ансамбль саксофоністів Леван Джугелі, Ігор Кирилюк, Катерина Яковенко, Богдан Комаров (викладач В.Аблаєв) дитячої музичної школи.

Під час гала-концерту подяками управління культури і туризму облдержадміністрації за високу професійну підготовку учасників обласного конкурсу "Паросток", значний внесок у розвиток початкової мистецької освіти та вагому роботу щодо естетичного виховання дітей були відзначені Світловодська дитяча музична школа та дитяча школа мистецтв, що увійшла до 16 кращих з-поміж 46 шкіл естетичного виховання області.

Управління культури і туризму, адміністрація, викладачі та учні шкіл естетичного виховання щиро завдячують Борису Нечипоруку, начальнику ПМК-68; Юрію Богдану, голові правління ВАТ АТП № 13507; Юрію Керекеші, директору ВАТ "Світловодський маслосиркомбінат" та батькам дітей. Завдяки вашому розумінню та підтримці вихованці музичних шкіл зуміли підтвердити свою високу виконавську майстерність на обласному рівні. Зичимо вам добра, здоров’я, щастя, успіхів і процвітання у ваших справах!

Вітаємо з перемогою!Вітаємо з перемогою!Вітаємо з перемогою!


Наталя КРАМАРЕНКО,
заступник начальника управління культури,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • Жуся

  • 23 квітня 2008 15:47
    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Мне очень понравилось выступление ансамбля гитаристов преподавателя Сергея Прокофьева!!! Очень красивое произведение.
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top