Неділя, 19 травня 2019
Светловодск Події

Перший випуск муніципального факультету

Перший випуск муніципального факультетуРішенням сесії міської ради від 28-го вересня минулого року з метою створення кадрового резерву виконавчих органів міської ради та реалізації основних принципів місцевого самоврядування вперше в Кіровоградській області при Світловодській міській раді було створено Факультет муніципального управління. Директором проекту було затверджено секретаря міської ради Геннадія Френкеля а координатором проекту – керівника апарату ради Ольгу Литвиненко.
Після цього було оголошено набір серед бажаючих мешканців міста потрапити до кадрового резерву місцевих органів самоуправління. Слухачі, а таких з самого початку набралося більше 50, пройшли стажування у підрозділах виконавчого комітету: управлінні соціального захисту, економіки, ресурсів та розвитку міста, фінуправлінні, житлово-комунального господарства, організаційному та юридичному відділах тощо. Причому, всі вони абсолютно різної вікової категорії, дехто навіть з вищою освітою і стажем роботи.


19 березня слухачі першого муніципального факультету (а їх залишилося всього 20 – тих, хто дійсно доклав зусиль) захищали випускні роботи і отримували сертифікат про участь у навчальній програмі з реалізації основних принципів місцевого самоврядування в рамках проекту «Громадою відродимо місто». Проте не всі сертифікати були однакові: 9 слухачів з вищою освітою мають у своєму сертифікаті додатковий запис про те, що їх вже зараховано до кадрового резерву виконавчих органів Світловодської міської ради на посаду спеціаліста того відділу чи управління, в якому вони безпосередньо проходили стажування. Це Тетяна Безугла, Яна Жованик, Вікторія Кармазіна, Олександр Кіндра, Богдан Проскурняк, Людмила Пелюховська, Світлана Проскурняк, Вікторія Сєвєра та Алла Чемерис. Інші випускники автоматично потрапляють до резерву, здобувши вищу освіту.

Перший випуск муніципального факультету Перший випуск муніципального факультету Перший випуск муніципального факультету
Перший випуск муніципального факультету Перший випуск муніципального факультету Перший випуск муніципального факультету
Перший випуск муніципального факультету Перший випуск муніципального факультету Перший випуск муніципального факультету


Микола ШВЕРНЕНКО,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top