Середа, 22 травня 2019
Светловодск Объявления

З 1 квітня рибу ловити не можна

З 1 квітня рибу ловити не можнаЗгідно з наказом від 17 березня 2008 р. головного Державного управління охорони використання водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Кіровоградській області з 1 квітня по 20 травня заборонено ловити рибу в усіх річках та їх кореневих водах, а в придаткових водах – з 1 квітня по 30 червня.
В усіх інших рибогосподарських водних об’єктах строки весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних живих ресурсів встановлюються з 1 квітня по 30 травня.
У цей період любительське рибальство дозволяється на водоймах загального користування на спеціально визначених ділянках водойм однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега.


Особи, винні в порушенні правил рибальства, несуть відповідальність в установленому законодавством порядку.
Застосування заходів адміністративної або кримінальної відповідальності не звільняє винних осіб від відшкодування в повному обсязі збитків, заподіяних рибному господарству внаслідок порушення Правил рибальства.
Незаконно виловлені водні живі ресурси підлягають вилученню в установленому законодавством порядку.

Володимир ПЕТРОВ,
держрибінспектор Кіровограддержрибохорони.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top