Вівторок, 21 травня 2019
Светловодск Події

"Браво" зіркам "Хвилини слави"!

"Браво" зіркам "Хвилини слави"!27 січня діти та дорослі поспішали до міського Палацу культури на гала-концерт переможців у дитячій та дорослій номінаціях (по п’ять у кожній) проекту «Хвилина слави».
Концерт нікого не залишив байдужим. Кожний виступ кращих виконавців проекту, а також художніх колективів мистецьких закладів міста глядачі зустрічали гучними оплесками, вигуками «Браво!». І це була заслужена нагорода, адже майже два місяці світловодці щовихідних насолоджувалися піснями, танцями, музикою, художнім словом.


Члени журі ретельно відбирали кращих виконавців, хоча це було, ой, як нелегко. Не забували похвалити, порадити і розрадити тих, хто залишав проект. Ведучі також переживали за конкурсантів, щоразу просили глядачів підтримувати виконавців. Глядачі охоче це робили: оплесками, вигуками радості, яскравими плакатами. Тобто, всі стали учасниками проекту. І трохи було сумно, що вже гала-концерт, а після цього – прощання (сподіваємося, не надовго) з улюбленими виконавцями.

Гала-концерт завершився велично і урочисто. На сцену вийшли фіналісти проекту, всебічно обдаровані особистості. Вони отримали Подяки за підписом секретаря міської ради Геннадія Френкеля, цінні подарунки від заводу «Скло».

У дитячій номінації нагороди отримали: чудове вокальне тріо з Власівки – учениці ЗОШ №8 Аня Беслик, Ксенія Король, Яна Кривопляс; Василь Левченко – майстерний виконавець гуморесок, семикласник ЗОШ №10; Аня Петрова – учениця НВК №4 та школи мистецтв (викладач по класу фортепіано Ірина Темнова); Марина Полудень та Стефан Христенко – неперевершені виконавці бальних танців, семикласники НВК №4 (вихованці Володимира та Ірини Шабаліних).

У дорослій номінації нагороди отримали: Ольга Біляєва, пісні у її виконанні полонили серця багатьох уболівальників; Андрій Негрій – чудовий виконавець ліричних пісень, який сам пише музику та пісні; Ірина та Валерія Кінчадзе – сімейний танцювальний дует, який вкладає у свої танці експресію та глибокий філософський зміст. Євгенія Гончар і Олексій Новіков – майстерні та професійні танцюристи, вихованці спортивного танцювального клубу «Алегро» (керівник Наталя Новікова).

І ось – хвилюючий момент. За підсумками голосування найбільше прихильників виявилося у наймолодшої учасниці дитячої номінації проекту Карини Касяненко.

У дорослій номінації пальму першості здобув танцювальний дует Геннадій Капкан – Наталя Ковальська.
Секретар міської ради Геннадій Френкель під урочисті звуки фанфар вручив сертифікат на 1000 гривень Карині Касяненко, на 2000 гривень – Геннадію Капкану та Наталі Ковальській.

Проект «Хвилина слави» здійснювався за підтримки секретаря міської ради Геннадія Френкеля. Він сердечно подякував усім членам оргкомітету проекту – представникам центру дитячої та юнацької творчості та міського Палацу культури, працівникам МПК, викладачам і вихователям Світловодського ЦДЮТ, школи мистецтв, дитячої музичної школи, центру підліткових клубів смт. Власівки, конкурсантам, їхнім батькам, глядачам.

Повітряні кульки, конфетті, феєрверк стали заключним акордом яскравого і незабутнього проекту «Хвилина слави». Глядачі та учасники проекту довго і гучно аплодували.

Директор Світловодського ЦДЮТ Володимир Шабалін на запитання, як подальші плани у культурно-мистецькому житті нашого міста, повідомив:

– 1 березня плануємо розпочати ще один цікавий проект – «Зірки кумирів».

Отже, до зустрічі з новими зірками!

Вікторія АРХИПОВА,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).
http://svetlovodsk.com.ua/gallery/categories.php?cat_id=21Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • admin Користувач offline

 • 1 лютого 2008 00:05
  Група: Шеф-редактор
  Реєстрація: 4.03.2007 | 1690 комментарів | 8008 публікацій
"Василь Левченко – майстерний виконавець гуморесок, семикласник ЗОШ №10" - вот кому, по-моему надо было отдать победу! Карина, конечно, милашка )) Но Вася жог как надо )) Просто молодец! wink
 • Не нравится
 • -1
 • Нравится
 • Ne Kto

 • 17 лютого 2008 14:15
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
а деньги девочке главный еврей города дал?
 • Не нравится
 • -1
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top