Середа, 22 травня 2019
Светловодск

Музична школа – джерело духовності

Дитяча музична школа святкує 50-річчя. Це визначна подія в культурному житті нашого міста. Щоб продемонструвати світловодцям свою майстерність, педагоги та учні школи підготували цикл творчих заходів, що відбуватимуться протягом ювілейного року. Один із них звітний концерт, що відбувся 14 грудня у міському Палаці культури.


Тетяна Рудь, директор ДМШ№1 цікаво розповіла про історію школи та плекання її традицій. А потім ведуча Любов Литвиненко запросила на сцену один з найбільших колективів школи дитячий духовий оркестр (керівник Валерій Аблаєв), виступ якого став своєрідною увертюрою до всієї насиченої програми, підготовленої на високому професійному рівні.

Звуки духового оркестру, неодноразового переможцярегіональних, обласних конкурсів, відповідно налаштували і виконавців, і глядачів. Святковий настрій полонив усіх з перших хвилин. Глядачі щиро аплодували ансамблю бандуристів (керівник Світлана Петрашик), які виконали українські пісні, віртуозно грали піаністи, скрипалі, баяністи, акордеоністи, саксафоністи, звучали пісні у виконанні хору (Олена Петраківська).

На звітний концерт, підготовлений лише за півроку (і викладачі і учні готувалися до нього і під час канікул, і на вихідні дні) приїхало чимало гостей. З музичними вітаннями виступили випускники школи, а тепер студенти музичних училищ Олена Василенко, Ольга Глінкіна (фортеп’яно), юна скрипалька Марія Ярміл. З різних куточків України, з країн СНГ випускники школи, які присвятили своє життя мистецтву, прислали вітальні телеграми: з Москви Андрій Чечотка, з Луцька Ірина Клокар, з Санкт-Петербурга Олександр Горбатенко.

Начальник управління культури Світловодського міськвиконкому Надія Клокар вручила педагогам та учням школи численні Почесні грамоти, Подяки обласного відділу культури, Світловодського міськвиконкому та управління культури.

Кульмінацією неординарного, різноманітного, професійно підготовленого звітного концерту стала пісня "Ювілей", яку разом виконали і викладачі та учні музичної школи. Високо і дзвінко линули вгору високі дитячі голоси, аж до кришталевої люстри, і відлунювали звідти вниз тисячами мелодійних дзві-ночків, що благодаттю сповнювали серця та душі глядачів.

Вікторія АРХИПОВА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top