Неділя, 19 травня 2019
Светловодск

Запрошуємо вас на громадські слухання!

Запрошуємо вас на громадські слухання!ШАНОВНІ СВІТЛОВОДЦІ!
30 жовтня о 15. 00 у приміщенні міського Палацу культури відбудуться громадські слухання, під час яких КП «Світловодський міський водоканал» і СП ТОВ «Світловодськпобут» запропонують на ваш розгляд стратегічні плани дій, якими підприємства керуватимуться у своїй роботі найближчі шість років.У стратегічних планах відображено технічний та фінансовий стан комунальних підприємств, визначено напрями розвитку з урахуванням пріоритетних проблем та потреб споживачів, окреслено першочергові проекти та заходи.

Стратегічні плани розроблено у рамках проекту розповсюдження досвіду реформування сфери комунальних послуг, у якому Світловодськ бере участь з березня 2007 р. Крім фахівців підприємств, у розробці плану брали участь консультанти Проекту – спеціалісти Всеукраїнської благодійної організації «Інститут місцевого розвитку» та члени Дорадчого комітету, створеного у нашому місті з метою налагодження відносин партнерства та взаєморозуміння між усіма зацікавленими сторонами: міською владою, комунальними підприємствами та громадськістю.

Стратегічні плани дій підприємств винесено на громадське обговорення з тим, щоб кожен громадянин міг ознайомтися з ним, скласти свою думку щодо передбачених у них заходів та висловити свої зауваження і пропозиції.

Шановні мешканці, вашій увазі пропонуються ключові аспекти плану дій КП Світловодський міський водоканал» та СП ТОВ «Світловодськпобут», що друкуються на вкладці газети.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top