Середа, 22 травня 2019
Светловодск Влада

На засіданні виконкому

9 серпня в кабінеті міського голови відбулося чергове засідання виконкому, на який було винесено 36 основних питань порядку денного та більше десяти додаткових (в основному – земельних). Але про все по порядку…
Спочатку уточнили міський бюджет, так як отримали дотацію із державного бюджету – 105 тис.грн. (для встановлення та обслуговування лічильників на воду та тепло) і відразу ж вирішили призначити головним розпорядником цих коштів міську раду, а розпорядником нижчого рівня – управління житлово-комунального господарства.


Два рішення прийняли по справах неповнолітніх: про встановлення опіки та повернення дитини до матері.

Далі дозволили управлінню праці та соціального захисту населення внести зміни до рішення виконкому про проведення розрахунків на компенсацію перевізникам за пільговиків – кількість пільговиків зменшилася майже на 300 осіб, отже повинна змінитися і сума компенсації.

Включили Михайла Шаповала та Наталю Яременко до складу робочої групи з організації та координації роботи органів місцевого самоврядування і т.п., з питань своєчасної виплати зарплати і т.д.

З метою запобігання загибелі позбавлених житла мешканців міста було створено комісію оперативного реагування в період надзвичайних ситуацій (тобто, негоди, морозів тощо) в осінньо-зимовий період 2007-2008 р.р.

Далі розглянули 13 питань, винесених на виконком відділом архітектури та містобудування. Кожне з них стосувалося реконструкції, переобладнання, прийняття акту тощо. Лише два було повернуто на доопрацювання (через борги за комунальні послуги).

Наступним доповідачем була начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста Ольга Шевченко. Не вдаючись до подробиць, зазначу, що приблизно половину питань було відправлено на доопрацювання. А секретар міської ради Геннадій Френкель висловив побажання (останнє «китайське»), щоб питання до виконкому готувалися належним чином.

А наостанок члени виконкому прийняли рішення про заохочення кращих представників будівельної галузі з нагоди професійного свята.

Микола ШВЕРНЕНКОДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top