Неділя, 19 травня 2019
Светловодск

Ноу-хау на водоканалі

Ноу-хау на водоканаліЗдавалося б: про які передові технології може йти мова на такому „змочаленому” кризами та нестатками підприємстві, як КП „Світловодський міськводоканал”? Ан-ні, подумало водоканальське начальство, і ми будемо йти у ногу з прогресом... Тепер, завдяки впровадженню нової електронної системи збору даних (датчики) щодо водозабезпечення, чергові диспетчера підприємства вже не такі безпорадні, як ще вчора. Адже інформацію про перепади тиску води у мережах вони взнають вже не з телефонних дзвінків обурених громадян – ці дані відтепер надходять у режимі реального часу на диспетчерський комп’ютер, що дозволяє набагато оперативніше реагувати та виправляти перебої з водозабезпечення.


Приборі ці, говорить директор водоканалу Любов Осіпчук, „задоволення” – не з дешевих: пара їх (один встановлений на водогоні „Дніпро-Кіровоград”, другий – на найвищій точці міста – на вул. 8 Березня) обійшлася підприємству у 39 тисяч гривень. Гроші на це вирішено узяти з другого траншу на підтримку водоканалу, який, за рішенням депутатського корпусу міста, зголосився надати АКБ „Східно-Європейський”. Та воно, як показує досвід інших міст, де впроваджено подібні датчики, того варте. Тому, по можливості, підсумувала директор міськводоканалу, такі датчики будуть установлюватися і на інших проблемних ділянках водопровідної мережі міста.

Віталій АСАУЛЕНКО
На фото: Диспетчер Г.Борщик у режимі „On Line”Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top