Середа, 18 жовтня 2017
Светловодск

Перед остаточними підсумками

Прес-конференцію для міських ЗМІ, що провели головні інженер та економіст СП ТОВ „Світловодськпобут” Олександр Сич та Наталія Іванушко, можна назвати проміжною перед підбиттям остаточних результатів опалювального сезону, що тривав з жовтня 2006-го по квітень 2007 років. Адже, як зазначила на початку зустрічі головний економіст, ще не надійшли для обробки фінансові звіти за квітень. Та незважаючи на це, теми, порушені на цій прес-конференції не були позбавлені актуальності та злободенності.
Перед остаточними підсумкамиТак головний інженер пояснив причини передчасного завершення опалювального сезону. За його словами „Світловодськпобут” не міг не підкоритися рішенню міськвиконкому про припинення подачі тепла на 6 днів раніше 00 годин 16 квітня. До такого рішення міську владу спонукали численні звернення громадян, мовляв, тепла погода надворі, певна „напруженість” міського бюджету, а також приклад Києва та інших міст України, де опалювальний сезон вирішено було завершити саме з 11 квітня. Але теплогенераційні підприємства цих міст, зазначив Олександр Сич, через значну заборгованість перед ДК НАК „Нафтогаз України”, були позбавлені лімітів на блакитне паливо, чого не скажеш за „Світловодськпобут” – лімітів газу цілком вистачало задля звичного роками завершення опалювального періоду. Він сподівається, що передчасне завершення сезону опалення не вплине на зменшення газових лімітів на наступний опалювальний період... Тему продовжила Наталія Іванушко. За її словами, СП через це понесло збитки. Але населення не постраждає – нарахувань за тепло за ці шість днів проводитись не буде. Що ж до перерахунків за поточний рік, продовжила вона, – вони можливі, якщо жовтень-листопад-грудень 2007 року виявляться такими ж теплими, як і перші чотири місяці цього року – адже, згідно регуляторних актів, якими керуються підприємства теплокомуненерго, перерахунки здійснюються за результатами календарного року. Відносно ж 2006 року перерахунків не буде - з причини, що „Світловодськпобут” за доволі холодної зими початку 2006 року витратив Гкал на кв.м опалювальної площі більше, аніж це було закладено у тарифах.

Не обійшла прес-конференція й теми діяльності СП у міжопалювальний період. Головний інженер повідомив, що підприємство увійшло до Програми державного фінансування реформування підприємств житлово-комунальної галузі. Вже з травня, наголосив він, коли ця Програма наповниться фінансовою конкретикою - на вулицях Бойка і Конька розпочнеться заміна найбільш проблемної ділянки тепломережі. А вже з початку поточного тижня „стартували” профілактичні та ремонтні роботи на котельнях та теплотрасах. Ще раніше – за опалювального сезону – на міських котельнях було встановлено сучасні прибори з обліку тепла й електроенергії. Також Олександр Сич висловив сподівання, що невдовзі стане до ладу ще одна когенераційна установка, що дасть можливість істотного здешевлення електроенергії. Все це, безумовно, реально за більш стабільної політичної ситуації у країні, ніж такої, що наразі ми спостерігаємо, підкреслив пан Сич. І не лише у країні – він пригадав мітинг-протест у центрі Світловодська 23 квітня, а саме – заклики деяких мітигувальників не платити за спожите тепло. До чого це може призвести? До того, що „Світловодськпобутові” не буде за що купувати газ і, як наслідок, - до мінусової температури у квартирах. „Минулого четверга я взяв участь у спільній нараді у Києві, де новий міністр ЖКГ Олександр Попов запевнив, що буде ініціювати на законодавчому рівні впровадження більш вимогливих правил до злісних неплатників за спожите тепло. Це, безумовно, додає оптимізму, що законослухняні громадяни, яких, я переконаний, подавляюча більшість, не будуть страждати через чиїсь примхи та непомірні амбіції”, - підсумував головний інженер.

Прес-служба СП ТОВ "Світловодськпобут"
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Val Dots Сьогодні, 20:36
  Милые дамы, брак с иностранцем — это реально! 1
  Val Dots-фото
  Тут подстава какая-то, у "жениха" на фото ногти длинные
 • Ольга Т Сьогодні, 15:40
  Козярчук, Френкель: от і виросли дітки 1
  Ольга Т-фото
  Московітська мова? Такой нет.Любит автор Козярчука.Хоть как-то укусить...Френкель приплачивает?
 • Pravdainukr Вчора, 21:09
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Pravdainukr-фото
  Керівник аналітичної служби підприємства Олена Михайлик, случайно не супруга Владимира Михайлика (бывшего директора Светловодск-сбыт)?

  Кто-то в курсе, как дела у бывшего руководства? :)
 • Засранетц Вчора, 17:37
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.

Top