Понеділок, 10 грудня 2018
Светловодск Спорт

"Болеро" - танці вогню та пристрасті

ЗОНІ №7 стала своєрідним мистецьким Олімпом. Минулого четверга в актовій залі школи зібралися численні глядачі, щоб подивитися звітний концерт шоу-балету "Болеро". Цей чудовий ансамбль сучасного танцю ось уже 11 років очолює Анна Скляренко. В Центрі дитячої та юнацької творчості і сама керівник ансамблю, і "Болеро" користуються незмінною популярністю.

Коли на сцені з'являються учасники шоу-балєту, вони дарують глядачам свій настрій, темперамент. А мова танцю настільки виразна і яскрава, що нагадує міні-спектаклі.

Для найменших учасників "Болеро" це був дебют (композиція "Буратіно"), а для найстарших, випускників ансамблю, які провчилися тут вісім років - вечір-прощання і справжній бенефіс. Танці змінювалися, мов у калейдоскопі: "Особливості національного полю-в а н н я " , "Японські фантазії", "Весна", "Добро і зло" "Квітка-душа", "Світанок" - це довершеність пластики і музики, характеру і настрою танців, які старанно обдумує керівник ансамблю Анна Скляренко. На ці феєричні танцювальні диво-композиції її надихає музика. До речі, дизайн костюмів також створює Анна Олександрівна, а її найперший помічник - мама Тетяна Яківна Ламтєва, яка з любов'ю шиє костюми для вихованців доньки.

Глядачі не жаліли долонь для оплесків і захоплених вигуків "Браво!", "Мо-лод-ці!", "Су-пер!". А коли на сцені з'явилися всі учасники ансамблю - молодша, середня, старша групи і випускники, на мить здалося, що то розквітнув диво-квґгник.

Ніхто не приховує сліз зворушення. "Припиніть плакати", - вмовляла своїх випускників Анна Скляренко, але й сама не змогла стримати сліз. Анна Олександрівна щиро побажала випускникам: "Вірте в мрію, вірте в себе, і всі вершини впадуть до ваших ніг!" та подякувала усім своїм колегам - працівникам ЦДЮТ, батькам, випускникам. Бо це і завдяки їм "Болеро" у 2006 році двічі займав престижні місця на всеукраїнських конкурсах.

Директор ЦДЮТ Володимир Шабалін вручив Анні Скляренко Грамоту управління освіти. А батьки, А.Скляренко випускникам-пам'ятні подарунки. Випускники також висловили слова подяки своєму керівникові - Анні Олександрівні. Концерт, від початку і до його завершення, успішно, мов капітан, вела Олена Куценко. Вона і Олена Осика подарували глядачам і кілька пісень. Апофеозом звітного концерту стала мить, коли і учасники "Болеро", і їхні батьки, друзі - одним словом актори та глядачі зібралися на сцені, і присутні висловлювали слова захоплення, слова подяки за подаровані хвилини задоволення.

Вікторія АРХИПОВА
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top