Вівторок, 18 червня 2019
Светловодск

"Східно-Європейський банк": є гроші і... совість

„А ви знаєте, що у Європі та США рейтинг довіри населення до банківської системи в цілому поступається лише рейтингові церкви? Тому, для укладання, скажімо, багатомільйонної банківської угоди, там достатньо лише кивка голови банкіра, що є такою ж гарантією надійності, як і цілий стос юридичних паперів”, - ці слова керуючого відділенням АКБ „Східно-європейський”, члена міськвиконкому Олександра Любарського, поза сумнівів, стали лейтмотивом нашої розмови з ним щодо діяльності і стратегії цієї фінансової установи. А приводом до зустрічі з ним прислужилося відкриття у п’ятницю, 13 квітня, на Ревівці, ще одного відділення цього банку (вже п’ятого у Світловодську). Власне воно (відкриття) пройшло буденно і без напускної помпезності: немає часу на фуршети та палкі промови – треба працювати, наголосив наш співрозмовник. Хоча, не без задоволення, звернув нашу увагу на єдиний стандарт у внутрішньому і зовнішньому оздобленні приміщень „Східно-Європейського банку” – такий собі модерновий європеїзований діловий стиль.


...За словами Олександра Любарського, чи не найсуттєвіша відмінність його банку у тому, що він приділяє однакову увагу і турботу як солідній клієнтурі, так і людям зі скромними статками. „Це, - зазначив він, - не є якимось далекоглядним комерційним розрахунком. Просто, мені до снаги, що я є однодумцем свого керівника, заступника голови Ради акціонерів нашого банку, депутата міськради Анатолія Кочерги, який, як і я, не живе десь у швейцаріях – тут його домівка, тут мешкає його старенька мама...Так от, він вважає, що нинішнє молоде, а відтак, продуктивне населення у невідплатному боргу перед сьогоднішніми пенсіонерами, які весь час, перебуваючи у нестатках, не шкодуючи ані сил, ані здоров’я будували-будували велику державу, а у результаті...Ну, самі знаєте, що у результаті”. Ось чому, наголосив пан Любарський, у його банку намагаються створити майже „тепличні” умови для пенсіонерів: тут і 12% річних на залишках на рахунках пенсіонерів, що отримують свої соціальні виплати через відділення АКБ „Східно-Європейський”, і єдиний графік роботи відділень – з 8-ї до 18-ї, і весь спектр прийому комунальних та інших платежів тощо, у тому числі – проплат по лінії ДАІ. До речі, як, не без гордості, зазначив пан Любарський, його банк – єдиний серед інших у місті, з яким Центр електрозв’язку заключив договір на прийом від населення плати за послуги електрозв’язку (телефон, інтернет). А взагалі, один лише „Східно-Європейський банк” у Світловодську приймає комунальних платежів більше, аніж всі інші банки разом узяті.

А ще Олександр Любарський повідомив про плани відкриття його банком у віддалених районах міста ще чотирьох спеціалізованих павільйонів з прийому комунальних та інших платежів. „Як бачите, ми тут – всерйоз і надовго. І для цього у нас є все необхідне – і гроші, і совість”, - резюмував банкір і член виконкому.

Пилип ЗАКАРЛЮКА

"Східно-Європейський банк": є гроші і... совість "Східно-Європейський банк": є гроші і... совість "Східно-Європейський банк": є гроші і... совість
Нове відділення АКБ „Східно-Європейський” на Ревівці.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top