Четвер, 19 жовтня 2017
Спорт

Покликання Рудольфа Матвєєва

Щоби читач довідався, у чому полягає винесене у заголовок перше слово, йому, гадаємо, варто знати, хто ж то такий – Рудольф Матвєєв. А це – 40-річний тренер з дзюдо міського Палацу спорту ДЮСШ №2. За часів спочилого СССР – Майстер спорту, чемпіон РФ з цього видовищного східного єдиноборства, згодом, по переїзді – ще й чемпіон України, для якої, з початком тренерської діяльності у Світловодську, виховав чотирьох Майстрів та понад десяти кандидатів у Майстри спорту. Щойно у цій плеяді – вихованців сансея Матвєєва – сталося поповнення... 23-річний Дмитро Богдан, на нещодавньому представницькому турнірі у Кременчуці, виступив так яскраво, перемігши кількох маститих суперників, що поважному журі не лишилось чогось іншого, як присвоїти світловодському борцеві звання Майстра спорту. Що, власне, й стало приводом для нашої розмови з тренером. Здається, Рудольф може годинами розповідати про своїх учнів – талановитих і не дуже, дисциплінованих і не вельми – адже всі вони для нього наче рідні діти, які, приходячи у дзюдо хлипкими та несформованими школяриками, за кілька років перетворюються на очах тренера у справжніх мужчин. На наше запитання, а чи, випадково, не ваші „починаючі” справжні мужчини „тренуються” на вулицях, „полюючи” на перехожих п’яних мужиків, Рудольф Матвєєв категорично заперечив: його учні на подібні ганебні вчинки не здатні апріорі – не те у виховання...
А ще у приміщені Палацу спорту, відведеному під тренування дзюдоїстів, нещодавно з’явилася обновка – символічного синьо-жовтого кольору татамі розміром 10 на 10 метрів, виготовлене з сучасного надміцного матеріалу. І хоча, зазначив „батько” місцевих дзюдоїстів, обнова влетіла йому у копієчку, він не оминув згадати добрим словом директорів „Світловодського маслосиркомбінату” та заводу „Спецзалізобетон” Леоніда Керекешу та Ігоря Островського, а також власника фірми „ВК і К” Валентина Козярчука – давніх своїх друзів і меценатів, які не відмовляються допомогти й матеріально розвиткові спортивної справи у місті.

Слухаючи Рудольфа, мимоволі відчуваєш, що дзюдо для нього не просто захоплення, хоббі або звичайна робота – без перебільшень, це сенс його життя.

Пилип ЗАКАРЛЮКА

Покликання Рудольфа Матвєєва
„Р. Матвєєв (третій ліворуч) і учні (далеко не всі)

Покликання Рудольфа Матвєєва
На фото з Інтернету юний Р. Матвєєв на татамі 20 років тому (ліворуч)
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Val Dots Вчора, 20:36
  Милые дамы, брак с иностранцем — это реально! 1
  Val Dots-фото
  Тут подстава какая-то, у "жениха" на фото ногти длинные
 • Ольга Т Вчора, 15:40
  Козярчук, Френкель: от і виросли дітки 1
  Ольга Т-фото
  Московітська мова? Такой нет.Любит автор Козярчука.Хоть как-то укусить...Френкель приплачивает?
 • Pravdainukr 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Pravdainukr-фото
  Керівник аналітичної служби підприємства Олена Михайлик, случайно не супруга Владимира Михайлика (бывшего директора Светловодск-сбыт)?

  Кто-то в курсе, как дела у бывшего руководства? :)
 • Засранетц 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.

Top